Connect with us

Новини Черкас

Суд арештував майно черкаського заводу, засновник якого фінансово допомагав рф


Співробітники Державного бюро розслідувань викрили засновника Кліщинського консервного заводу в Черкаській області на пособництві державі-агресору.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Згідно з матеріалами справи, Соснівський районний суд міста Черкаси наклав арешт на майно Черкаського заводу. Триває підготовка до передачі АРМА рухомого та нерухомого майна.

З’ясувалося, що після анексії Кримського півострова бізнесмен переїхав до Києва. Він перереєстрував свої компанії на підконтрольній і тимчасово непідконтрольній території України під юрисдикцію України та Росії. Це дозволяло бізнесмену здійснювати господарську діяльність на тимчасово окупованій території та при цьому сплачувати податки та збори до бюджетів різних рівнів Росії.

Завдяки українській реєстрації бізнесмен незаконно постачав сільськогосподарську продукцію до Європейського Союзу. Він нібито експортував українські товари до Республіки Польща через Росію та Білорусь. Таким чином чоловік обійшов санкції ЄС щодо заборони імпорту товарів, вироблених у Криму.

Підприємець залучив до протиправної діяльності членів своєї родини та керівництво, які допомагали керувати 11 підприємствами на території України, тимчасово окупованого Криму та в Москві.

Працівники ДБР ініціювали конфіскацію майна працівника:

  • 5 квартир загальною площею понад 500 кв. м.;
  • 9 ділянок – понад 20 га;
  • 60 автомобілів;
  • 53 одиниці житлових та нежитлових приміщень, у тому числі офісні, складські, гаражі тощо загальною площею понад 34 тис. кв. м.;
  • 11 компаній та підприємств, статутний капітал яких становить майже 8 млн. грн.

Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 111-2 Кримінального кодексу України – сприяння державі-агресору. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.

Читайте також: У Черкаській області СБУ викрила переселенця, який підтримував окупацію українських міст.

Підпишіться на розсилку “18000” за адресою вібрації. Нас вже понад 6000!

Вісімнадцять три нуль
Вісімнадцять три нуль
Вісімнадцять три нуль
Вісімнадцять три нуль
Вісімнадцять три нуль
Вісімнадцять три нуль
Вісімнадцять три нуль
Вісімнадцять три нульЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://18000.com.ua/strichka-novin/sud-areshtuvav-majno-cherkaskogo-zavodu-zasnovnik-yakogo-finansovo-dopomagav-rf/

Comments

Новости