Connect with us

Новини Черкас

Стріхарський: гуманітарний хаб у Городищі – приклад єднання та допомоги у важкі часи


Він також повідомив, що голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк у рамках робочого візиту відвідала гуманітарний центр у Городищі. За її словами, Черкащина дала Збройним силам надійну опору, завдяки якій Україна гідно встояла і продовжує давати відсіч окупантам.

«Наші волонтери допомагають не лише переселенцям, а й місцевим жителям, які потребують допомоги. Постачаємо продукти харчування, засоби гігієни, побутову хімію та медикаменти. Ми розглядаємо можливість будівництва та капітального ремонту житлових приміщень для внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців. Все це стало можливим завдяки небайдужим людям, підприємцям не лише в Україні, а й з-за кордону. І це завдяки нашій співпраці з міжнародними партнерами, благодійними фондами, які відгукнулися на звернення про допомогу», – додав Андрій Стріхарський.

Нардеп також наголосив, що в умовах, коли агресор прийшов у наші країни вбивати, нищити, нищити, важливо об’єднуватися та допомагати один одному. «Тільки так ми наближаємось до перемоги над ворогом», – сказав він.

Черкаси також з робочим візитом відвідала Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. У Черкасах вона відвідала нещодавно збудований пункт тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, гуманітарний центр відкрили у Городищі чи не з перших днів тотальної війни між Росією та Україною. Усі ці місяці він працює, надаючи допомогу тим, хто її найбільше потребує.

Як повідомляло РБК-Україна, волонтери Городищенського гуманітарного центру зібрали вантаж, який тиждень тому передали з Черкащини жителям окупованого Херсона та військовим.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії проти України в Telegram-каналі РБК-Україна.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.rbc.ua/rus/news/striharskiy-gumanitarniy-hab-gorodishchi-1669727576.html

Comments

Новости