Connect with us

Спорт

Стерлінг залишив Сіті, тому що хотів більше грати

Вінгер “Челсі” Рахім Стерлінг пояснив, чому вирішив покинути “Манчестер Сіті”.

“Челсі” купив Стерлінга у “Сіті” за 50 мільйонів фунтів раніше цього літа. За словами Рахіма, він вирішив змінити клуб, оскільки був незадоволений тими хвилинами, які він відіграв у Манчестері.

«Як людина, ви прагнете до успіху. Я відчував, що мій ігровий час у Сіті обмежений з різних причин, і я не мав права витрачати час. Я б не хотів погоджуватися на менше».

«Я був основним гравцем з 17 років. Але коли я досяг піку своєї кар’єри, я не міг змиритися з тим, що перестану грати регулярно. Я боровся і намагався змінити сценарій, але це не спрацювало. “

“У мене було кілька варіантів, але “Челсі” ідеально відповідав моїм особистим цілям. Перехід мав великий сенс для моєї сім’ї, і мені подобається напрямок, у якому рухається клуб. Вони побували в чотирьох-п’яти фіналах за останні кілька років, і це означає багато”. “.

«У мене багато хороших спогадів про «Сіті», але останній рік у мене не було міцного стартового місця. Було важко, мої діти теж там навчаються, але інколи в житті доводиться приймати правильні для себе рішення». і його сім’ї”, – цитує Стерлінга ESPN.

Comments

Новости