Connect with us

Политика

Стефанишин розповів, коли Україні знадобляться часові рамки та план вступу до ЄС


Після виконання регламентів і директив, необхідних для повної імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Україна звернеться до Європейської комісії з проханням оцінити прогрес і визначити часові рамки до кінця року. планують почати переговори. Про членство в ЄС.

Про це розповіла віце-прем’єр-міністр – міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина в інтерв’ю національному телеканалу, повідомляє Укрінформ.

«Для повної імплементації угоди про асоціацію нам ще потрібно застосувати 107 регламентів і директив ЄС – це відомі стандарти ЄС. На сьогодні 99% цих законів підготовлено для імплементації регламентів і директив Європейського Союзу, близько 70% з них обговорюються в парламенті.

Стефанишин додав, що таким чином влада планує «наскільки це можливо» завершити імплементацію угоди про асоціацію в частині відповідності європейським стандартам до кінця року, і просить Єврокомісію оцінити цей прогрес і час рамки та план початку переговорів про членство в ЄС.

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що прогрес, досягнутий за попередні роки та в умовах воєнного стану, дозволяє вже з вересня працювати в рамках безвізового режиму на митниці, і очікує підписання Угоди про промислові візи. у 2023 році. Наші непродовольчі товари підпишуть безкоштовно

Як повідомлялося, 23 червня глави держав і урядів Європейського Союзу ухвалили рішення про надання Україні статусу країни-кандидата на членство в ЄС.

Президент Володимир Зеленський запевнив, що незважаючи на війну, яку розв’язала Росія, Україна продовжуватиме імплементувати законодавство, норми та правила Європейського Союзу, а Кабінет міністрів підготує відповідний план виконання вимог щодо вступу до ЄС.

Comments

Новости