Connect with us

Новини Черкас

співачка вже будує плани на майбутнє, проте без Потапа


Однак після повернення на батьківщину дещо змінилося.

Справа в тому, що вона буквально зникла з Інтернету.

Співачка Настя Каменських та її чоловік-репер Потап у лютому 2022 року прилетіли до Іспанії та застали там початок війни.

З початком війни в Україні зіркове подружжя перебувало за кордоном, звідки підтримувало культурний фронт. Звичайно, це не сподобалося багатьом фанатам.

Єдина новина, яку підписники сприйняли із захопленням, це її концертний тур «Я – Україна» багатьма містами країни – Хмельницький, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Житомир, Чернівці, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Чернігів, Черкаси, Полтава, Кременчук , Кропивницький. Співачка виступатиме сольно без Потапа.

Зараз популярні новини

Показати більше

З кожного квитка ми робимо пожертву на допомогу Україні. До скорої зустрічі, – написала Каменських.

Інтернет-користувачі незадоволені тим, що Настя не буде відвідувати міста на півдні та сході України:

«А чому б і не в Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві, Харкові, Донецьку, Луганську. Це ж Україна!»; «Щось Харкова немає в списку міст, дивно! Може, спочатку побувати на Сході України, де люди постраждали найбільше???»; «Ти красива, а якби по селах, не за гроші, а за людей, які тебе люблять, це був би вчинок…»; «Де Кривий Ріг і Дніпро? Небезпечно?»; «А чому Могильов у Харкові, а Калуш у Запоріжжі 9 лютого? Де «Я – Україна»???»; «Чому Одеси немає в списку?»; «Чому всі оминають Дніпро?! Нам нема де виступати чи ми якісь засланці?!».

Редакція Slutch також рекомендує прочитати:

Однією з головних умов міцного здоров’я є правильне харчування.

Перша медична допомога на війніЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://stars.clutch.net.ua/uk/87686-nastya-kamenskih-ischezla-iz-vidu-ukraincev-pevica-uzhe-stroit-plany-na-budushchee-odnako-bez-potapa

Comments

Новости