Connect with us

Наука

SpaceX виведе на орбіту ще 46 інтернет-супутників Starlink

Американська ракета-носій Falcon 9 запустила ще одну партію з 46 міні-супутників, щоб завершити орбітальне угруповання глобальної мережі Інтернет-покриття Starlink.

про поінформований Про це повідомляє “Укрінформ” на сторінці компанії-розробника SpaceX у “Twitter”.

Запуск відбувся з бази космічних сил Ванденберг у Каліфорнії.

Через 1 годину 3 хвилини після запуску від другого ступеня ракети відокремилися 46 супутників на низькій навколоземній орбіті (320 км).

Багаторазовий перший ступінь американського носія Falcon 9, використаний для десятого запуску, здійснив контрольовану вертикальну посадку на плавучу платформу безпілотника Of Course I Still Love You в Тихому океані близько дев’ятої. хвилин. після запуску.

Крім того, спеціальний рятувальний корабель SpaceX повинен виловити з води два крила основного корпусу ракети, які після відриву спустяться на парашуті. Повторне використання кришки заощадить SpaceX до 6 мільйонів доларів на запусках ракет.

Зазначимо, що це 56-й запуск групи інтернет-супутників на орбіту в рамках проекту “Starlink” з травня 2019 року. Інтернет-супутники вагою 290 кг увійдуть до складу орбітального угруповання SpaceX.

Наразі SpaceX відправила в космос 3055 інтернет-супутників Starlink, деякі з яких вийшли з ладу або зійшли з орбіти. На орбіті залишаються в робочому стані понад 2700 апаратів.

Comments

Новости