Connect with us

Новини регіону Черкас

Сьогодні кількість операцій зросла, – кардіолог – PROCHECK.info


Лікар-хірург, завідувач відділення серцево-судинної хірургії Черкаського обласного кардіологічного центру Олег Журба у програмі «Насправді з Волошиним» гарантує шукати ряд страв у програмі «Насправді з Волошиним». в руслі, зокрема, найперше, як стрижка в руках людського серця?

— Поки щось не назвеш. Від хорошого до поганого. Ви привчаєте себе мати мінімум емоцій, щоб ви могли перемогти себе як завдання. Це вимагає особливої ​​поваги, делікатності, майстерності. Зі мною все гаразд. Знаєте, здається, у людини в грудях жива душа. Але, тобі потрібно чітко скласти план, бути готовим, бути ніжним і все буде добре, – повідомив Олег Журба.

Майже, не так давно Лікар Черкас нагороджений орденом Святого Пантелеймона. Олег Журба, заявляючи, що це для вас прийнятно, досі нічого не знав про відбір кандидатів.

– Якщо мені про це сказали, то я подумав, може, не варто було одночасно на війні працювати за нагороду. Необроблений, неправильний. Я почав думати про це, тому що це військові лікарі, як підбадьорюють людей на фронті. У мене такий резонанс із собою. Але водночас ці лікарі – номер один. А зв’язку з цим миркував як бути. Мені сказали, що це українські лікарі і що вони лікарі для цивільних пацієнтів і для спілкування з цимами. Звичайно, це прийнятно і очевидно.

Після 24 днів інтенсивного життя в кардіоцентрі все кардинально змінилося.

– По-перше, ми були шоковані і просто не знали, як діти. Коли справа дійшла до справи, ми записалися на всіх, хто міг, за один день. Але були хворі, не можна писати. Як бути? Є багато людей, які бояться йти на роботу в кардіоцентр. Наберіться терпіння, скажіть їм, що ви хочете зробити операцію. Я йому сказав, що вони можуть бути вибухи, вони можуть злегка зійтися. Ця людина була з іншого району. Вони зробили неправильну операцію. Потім переломний момент минув, і вони почали відходити все далі й далі під звуки всього й сирени. Раз поважаю, якщо в першу годину великомасштабної окупації наше місце було порожнім, це не означає, що наші люди не хворіли. Запах стояв у хаті, і якщо сморід не йшов до лікаря, хворим стало гірше.

– Водночас у нас багато пацієнтів з інших регіонів. Пісенна година була до 40% нечеркаською. І при цьому Черкаси не втрачають. Вчора проводили операцію з Бахмута та Харківської області. В принципі, ми готові діяти не менше, ніж цивільні. Простіше кажучи, на жаль, бойові поранення грудей закінчуються на полі бою. Тут потрібно швидко реагувати. Афери такі, у призовників теж проблеми з серцем, проблеми після детального роздратування – і все. Розумієш, прищепи здорового пацієнта під годину повного стресу, все розжарюється. А що скажеш про людину, яка незначна проблема зі здоров’ям, а на полі бою напружений розум. Таким чином, є захворювання, які проявляються особливо. Сьогодні кількість транзакцій зросла на 30% …

Давайте дивитися правді в очі, відео має мову трансплантація органів.

Дивіться деталі відео інтерв’ю.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментарИсточник

Comments

Новости