Connect with us

Бизнес

Скільки зараз коштують яйця в Україні – ціни АТБ, Варус, Сільпо та прогноз на Новий рік

У листопаді суттєво змінилися ціни на яйця

Восени в Україні почали стрімко дорожчати яйця. Середня ціна в магазинах перевалила за 70 гривень. Проте зниження цін на продукти вже помітне. Яка зараз ціна на курячі яйця у відомих супермаркетах країни, розповість “Телеграф”.

Так, наприклад, в «АТБ» мінімальна ціна багатьох курячих яєць становить 57,90 грн. При цьому найвища поки ціна – 74,90 грн/10 шт.

призи, яйця тощо

Ціни на яйця в АТБ

Ціна на яйця в супермаркеті «Варус» від 64,30 грн/10 шт. Якщо купувати багато яєць поштучно, це буде 54,50 грн. Найвищий цінник сягає 79,90 грн/10 шт.

ціни, Варусні яйця

Ціни на яйця в “Варус”.

яйця, призи, вар

Ціни на яйця в “Варус”.

У супермаркеті «Сільпо», згідно з інформацією на офіційному сайті, ціна багатьох яєць стартує від 65,99 грн. Найвища ціна 84,99 грн/10шт.

ціни, яйця, Сільпо

Ціни на яйця в “Сільпо”.

В «Ашані» ціна багатьох курячих яєць починається від 59,90 грн (за штуку). При цьому найвища ціна товару – 81,80 грн/10 шт.

ціни, яйця, над

Ціни на яйця в “Ашані”.

У супермаркеті «Таврія В» десяток яєць продають по 60 і 61,90 грн (кожне), десяток курячих яєць в упаковці коштуватиме мінімум 66 грн. Максимальний цінник 79,70 грн/10 шт.

ціни на яйця в Таврії

Ціни на яйця в “Таврії Б”.

Світлана Пашко, старший науковий співробітник відділу цін і аграрного ринку Інституту аграрної економіки Мінекономіки України, розповіла, що найбільше в Україні вплинула війна на вартість яєць. У зв’язку з цим промислові підприємства скоротили або зовсім припинили свою діяльність, втратили частину худоби тощо. Пізніше це відобразилося в основному на цінах, передає Фокус.

Так, з початку літа до кінця жовтня яйця подорожчали більш ніж у 2,5 рази – з 28-30 гривень до 74-76 гривень. Проте експерти очікують стабілізації цін на яйця до кінця 2022 року.

Нагадаємо, в листопаді в українських супермаркетах були знижені ціни на популярні серед покупців продукти. «Телеграф» повідомив їм реальні ціни.

Comments

Новости