Connect with us

Війна з Росією

Щоб було як удома. У Черкасах облаштували житло для 350 переселенців – Останні та актуальні новини України та світу, новини дня онлайн


Наразі у Черкасах добудовують перший притулок для внутрішньо переміщених осіб.Як повідомили “Українській молоді” у Черкаській міській раді, будівлю, де працювала дитяча поліклініка, переобладнали під житло.

У тимчасовому притулку проживатимуть жінки з дітьми, одинокі люди похилого віку та люди з інвалідністю. Одночасно в ньому зможуть проживати близько 350 осіб.Ремонт зроблено за кошти місцевого бюджету, міжнародні кошти допомогли облаштувати кімнати меблями та побутовою технікою.

Серед них – Відділення УВКБ ООН, Міжнародна організація з міграції, Міжнародний фонд «Відродження», Association Les Amis de la Pologne та громадська організація «Україна в часі» — Україна в центрі уваги.У Черкасах подбали про те, щоб переселенці жили у пункті тимчасового перебування
було максимально безпечним і комфортним.
Фото прес-служби Черкаської міської ради.Цей заклад відрізняється від типових хостелів. Тут передбачений персонал, який не лише прийме на поселення та супроводить проживання, а й працюватиме з людьми для соціально-психологічної підтримки.

«Ми подбали про те, щоб перебування в пункті тимчасового притулку було максимально безпечним і комфортним. На кожному з чотирьох поверхів є душ, кухня та санвузол.

В першу чергу створили доступні умови для людей з обмеженими можливостями», – каже Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

За його словами, з перших днів тотального вторгнення черкеси приймають внутрішньо переміщених осіб (які іноді приїжджають лише з одним рюкзаком) і підтримують їх, щоб люди, які пережили жахіття війни, могли адаптуватися на новому місці.«Ми й надалі створюватимемо умови для переселенців. Адже найголовніше завдання для всіх нас сьогодні – об’єднатися та перемогти», – наголошує Анатолій Бондаренко.

Каже, після української перемоги ця будівля слугуватиме потребам черкаської громади.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.umoloda.kiev.ua/number/3831/2006/171312/

Comments

Новости