Connect with us

Новини регіону Черкас

СБУ затримала кілерів спецслужб РФ, які Резніков і Буданов підготували розмах.


Служба безпеки забула низку вбивств представників найбільших військово-політичних керівництв та громад дячів України. Таким чином, результати насиченої постановочної спецоперації були проведені диверсійно-розвідувальною групою штабу ГШ ЗС РФ (переважно підконтрольного ГРУ). За інформацією прес-служби СБУ.

Лиходії активно готувалися до фізичного знищення міністра оборони та керівника Головного управління розвідки нашої держави, а також провідного українського активіста. Російські «куратори» вимагали від винороба від 100 до 150 тисяч грошей за зняття з них шкіри. долар США США.

Встановлено, що ДРГ була створена приватними розвідниками військової розвідки Російської Федерації для проведення пілотних заходів на території України. Склад окупився, луганська терористична організація «ЛНР» перебувала на складі нелегальних форм для розкрою, брала активну участь у бойових діях проти сил АТО в зборах.

Ті ж вина за завданнями координатора з Москви, використів, їхні зв’язки між злочинцями, підшукував кілера для звинувачення у замовних вбивствах.

Про йога-“пропозицію” київського рюкзака видповів. за 5 тис. Долар США чекав на ліквідацію української армії, яка, на думку окупантів, не мала нічого спільного з фізичним знищенням російських військових колоній.

Заганяти це на «пробні випробування» перед виконанням основних завдань противника недостатньо. А щоб розмахнутися з керівниками оборонних відомств, «зв’язкові» вирішів спеціально приїжджають на підконтрольну українській владі територію.

Тут в один момент за допомогою смороду придумали дати “скасування” і йога підтвердити свої керівники в РФ. Замаскувавши маршрути пересування, злочинець потім перетнув територію Білорусі та потрапив в Україну.

Охоронці СБУ задокументували їхнє прибуття у Волинську область через пункт пропуску «Доманове» та Зустріч зі спильником.

З метою недопущення вчинення особливо тяжкого хуліганства контррозвідники СБУ викрили обох зловмисників із полонених бійців ООС «А» поблизу Ковеля.

У ході годинного слідства виявили “зв’язковий”, а також паспорт громадянина Російської Федерації, які підтверджують правопорушення.

Невдоволення також сповіщає нас про державну сраду сумнівів, я був засуджений у військовому таборі та свідомого ввівства розуму. Вирішується виховання світу поза заходом сонця в треманних очах під Вартою.

«На полі бою ворога перемогти неможливо, тому вони переходять до найголовніших методів для нового – намагаються влаштувати удари проти українських військових та української влади. Я повинен сказати всьому світу, що Росія є терористичною державою, тому що вона не дотримується правил цивілізованого життя. У Російській Федерації, що дивним чином розуміють, ми також стоїмо за подальшою нейтралізацією спецоперації ворога на кордоні. Працюймо та наполегливо!» – підкреслив голова СБУ Василь Малюк.

Тривають комплексні візити, щоб залучити російських координаторів до вершини кола діяльності, якби вони мали намір переїхати до Російської Федерації.

Поліцейські ГУ СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі співробітниками процесуальної служби ГУ СБУ у Волинській області, Нацполіції та прокуратури Печерського району прибули з Києва, викривши зло .

Источник

Comments

Новости