Connect with us

Новини Черкас

СБУ проводить обшуки в УПЦ на Черкащині, Волині та Херсонщині – Новини – новини Православ’яСБУ проводить екскурсії п’ятьма єпархіями УПЦ: Фото: СБУ

7 грудня 2022 року Служба безпеки України повідомила про проведення контррозвідувальних заходів у Черкаській, Волинській, Уманській, Звенигородській, Володимир-Волинській та Херсонській єпархіях УПЦ. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Зокрема, йдеться про Хрестовоздвиженський Чарторійський чоловічий монастир Волинської єпархії УПЦ, Миколаєво-Мілетський чоловічий монастир Володимир-Волинської єпархії УПЦ, Успенський кафедральний собор (м. Херсон), Управління Черкаської єпархії с. УПЦ, собор св. Михайла (м. Черкаси), недільна школа та бібліотека Черкаської єпархії УПЦ (м. Черкаси), Управління Умансько-Звенигородської єпархії (м. Умань), монастир св. Георгія (Уманський район), церква св. Андрія Первозванного (м. Черкаси), Свято-Троїцький Мотронин монастир (м. Черкаси), вул. Красногірська – Покровський монастир (Золотоніський р-н), релігійна громада «Парафія святителя Софронія, єпископа Іркутського» (м. Черкаси), Успенський собор (м. Канів). , Черкаський район).

Тривають пошуки за участю поліції та Нацгвардії.

Силовики зазначають, що намагаються не допустити «використання релігійних громад як центрів «русского мира» та захисту населення від провокацій і терористичних актів».

СБУ проводить обстеження територій і приміщень з метою виявлення осіб, які “можуть бути причетними до протиправної діяльності за рахунок державного суверенітету України та об’єктів забороненого обігу”.

Як повідомляє SPJ, Нацгвардія, Нацполіція та СБУ проводять масові обшуки в єпархіях УПЦ.

Якщо ви бачите помилку, виділіть потрібний текст і натисніть Ctrl+Enter або Повідомити про помилкуінформує редакція.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter або цю кнопку
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть цю кнопку
Виділений текст задовгий!

Читайте такожЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://spzh.news/ua/news/69984-sbu-provodit-obshuki-v-upts-na-cherkashchini-volini-ta-khersonshchini

Comments

Новости