Connect with us

Новини Черкас

«Сама ловить рибку і готує з неї консерви для військових»: який він


Волонтер Тетяна Володимирівна Соловей в організації з 2014 року. Пані Тетяна майстер з виготовлення «кікімор» для наших захисників. Це мистецтво опанувала своїми руками: щось підгледіла в Інтернеті, ще один секрет підказали військові. Кожної вільної хвилини вона знаходить мішечки для «кікімор», розв’язує їх і в’яже. На одну таку ретельну і важливу роботу йде (!!!) близько місяця.

Він про це пише ветеранська волонтерська організація Дніпровського району

323769286_3397304927206739_9181112581441995127_n

А ще – Тетяна Володимирівна дуже любить риболовлю. Жінка зізнається, що це її «бізнес» з дитинства, адже жила біля річки. Коли випадає вільна хвилинка, Тетяна Соловей бере свій улюблений спінінг, хробаків, хробаків, кукурудзу та макарони (уявляєте, у нього теж є свій особливий секретний рецепт приготування наживки з цього продукту!!!) і йде до Дніпровської пристані. . Там вона ловить тараня, карася… Поки що найбільша спіймана риба – трикілограмовий лящ. Яка панночка!

А потім ще й готує для нашої армії смачні рибні консерви з власного улову. «Мій рецепт авторський, рибу треба почистити, обсмажити, також обсмажити моркву і цибулю, потім додати до риби овочі, залити томатним соком. Все це варимо 8 годин. Роблю це тому, що душа просить: хочу, щоб хлопцям було приємно і смачно. Завдяки їм ми тут, вдома, в теплі, я хочу, щоб наші захисники навіть в окопах пахли домом, я хочу, щоб всі повернулися додому живими та здоровими, ми переможемо і будемо ловити рибу».

А у нашої непосиди Тетяни Володимирівни є незвичайне хобі: вона тримає птахів, а саме канарок. Як гарно вони нам співали, ви чули під час інтерв’ю. Це просто щось неймовірне! Як і сама наша Тетяна.

Друзі, наші волонтери готові працювати день і ніч заради майбутньої перемоги. А для цього потрібні робочі ручки і матеріали – тканина для сіток, конопляні мішки та рибальські сітки (суцільні, квадратні 20 мм і більше) для виготовлення кікіморе.

PS: якщо хтось із рибалок захоче допомогти з рибними консервами, будемо вдячні!

Контакти: Черкаси, вул. Гейтмана Сагайдачного, б. 237. Тел.: 066-609-03-93 Кашаєва Любов, 096-042-05-91 Білоблодська Клавдія Іванівна

волонтерам потрібні рибальські сітки та конопляні мішки для кікімори, сіткові полотна, ручки! А може ви теж знаєте рибалок, які можуть допомогти з рибою для консервації? Додати до! Наблизимося до ПЕРЕМОГИ – разом!

реклама


Додаткові матеріали по темі:


додати коментарЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://procherk.info/news/7-cherkassy/108026-sama-lovit-ribku-i-gotue-z-neyi-konservi-dlja-vijskovih-jakij-vin-sekretnij-retsept-peremogi-vid-volonterki-ribalki

Comments

Новости