Connect with us

Новини регіону Черкас

розповів омбудсмену про свільнених табір, повний українських захисників


Дмитро Лубінець, Верховна Рада за права народу заради України, заступився за народний табір, який був повний українських захисників, і повністю змив їхні ідеї. В ефірі телемарафону напишіть про ці вина, які довели, що підживлюють фізичний та духовно-психічний стан доброзичливих українських захисників. УНІАН.

За словами Лубінця, звільнених проблем зі здоров’ям дуже багато.

«Хлопці зізналися, що їх підрізали з жадібного розуму. Давали навіть невелику кількість їжим. Зрідка представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста не пахло. Навколо Була було багато води. І особливої ​​гігієни не доводили», – шанує Лубінець.

Він додав, що керівництво та відомих бійців полку “Азов” загинули в одиночній камері.

«Я вчора розмовляла з дітьми, вони мені сказали, що від них пахне в «одиночці» більше 120 днів. А навіт не пропав відразу. Омбудсмен сказала: “Мені потрібно кілька годин – щоб здогадатися, як це – щоб поговорити з людьми, тому що я намагалася навчитися сама”.

Він підсумував, бійцям знадобиться медична допомога.

«Якщо я психологічно, то тут можу сказати: нічого в Російській Федерації не було – напівмат, зламать… Я не подавав на нашого дорогого військовослужбовця якийсь наклеп. Всі бігали по хаті, як смерди, всі сміялися, всі були яко», – розповів Лубінець.

Вінферли, що черепаха застрягла перед боєм біля натовпу.

Припустимо, що 21 весни 215 захисників України повністю відвернулися від росіян.

Источник

Comments

Новости