Connect with us

Новини регіону Черкас

Розмова з начальником Тальнівського відділу міліції про роботу у воєнний час
Начальник Тальнівського відділення поліції №1 Звенигородського РВ ГУНП в Черкаській області. Донець Максим Анатолійович Працює трохи більше, ніж рок, на лютому 24-му – у свідомості широкомасштабної війни. Про специфіку роботи в такий складний час з ним говорив такий журналіст, як ми.
— Скажіть, будьте ласкаві, Максиму Анатолійовичу, як війна потрапила в пащу робота?
– Під військовою вахтою наказом міністра внутрішніх справ ми перейшли до поселення для несення служби. Відповідно до Закону про Національну поліцію ми працюємо в режимі 24/7, окрім вихідних та святкових днів. Ми завжди на роботі, вдома тільки ті, хто за зайвим одягом. Одягли сильних, побільшало. Як і раніше, більше було нічного патрулювання, патрулювання вдень. Наше завдання – підтримувати порядок у місті. Ми патрулюємо, ми стоїмо на варті в роки комендантської години – основну частину людей перевіряють на реальних підставах, ми не чуємо колабораціоністів, ми не намагаємося позбутися правоохоронців. територій, тому ми можемо йти про поселенців.
За 6 місяців ми зареєстрували 1700 заяв і громадян. Це в середньому 10-12 реєстрацій для виробництва. У Закремі скоєно 82 злочини, з них затримано 58 (22 крадіжки, 2 розбої, 2 незаконний обіг наркотиків, 2 незаконний обіг наркотичних засобів, є тяжкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження). Як ми вже згадували про адміністративно-каральний захід, за весь період було складено 1250 адмінматеріалів, з них 570 зібрано за ДПТ, 59 – за кермування в алкогольному таборі. З’являється 10-15 таких партизанів. Крім того, складено велику кількість протоколів щодо зменшення домашнього насильства.
– Як часто мешканці громади порушують комендантську годину, зокрема, переселенці?
– Таких випадків небагато. Що ж, у медалі 2 сторони. Є охоронці, ніби боялися подумати: їдьте з імпортним роботом і q бездарними тусовцями. Стежать за бурмотінням міністра внутрішніх справ, щоб негайно залучити їх до захисту. Сьогодні перевіряємо, перенаправляємо. Як бунтівники – як чоловіки того самого дорогого століття – ми йдемо на роботу у військкомат, щоб віддавати їм накази.
– Яка динаміка діяльності правоохоронних органів на Тальнівщині, на думку військових?
– У перші 2-3 місяці натовп був переповнений, ніхто не знав, що буде далі. Очевидно, кількість злочинів у ті часи змінилася. При цьому люди вже трохи розслабилися, потім багато коливань з кожним днем ​​посилюються. Якщо раніше було до 10 реєстрацій на виробництво, то зараз 15-20. Знову я про попелицю, яка живе на спирту. Так само, як була у нас була огорожа для продажу спиртних напоїв, вона була як кам’яна і мало постраждала в перший місяць війни. Тому хочу сказати, що паралельно активно працюйте в інтернеті: допоможу копійкою розкрутити друзів за невисокою ціною. У нас 2-3 шкірні дні, а він заявляє 4 від населення. Я запрошую вас переглянути інформацію та продавців, яких ви хочете отримати в Інтернеті.
– Працівників відділку і з відновлених ділянок, який середній показник?
– Отже, з Херсонщини. Поки що ті, хто далеко звідси, будуть служити нам виначаються. Їх одразу змушують працювати на поверхні, поки начальник ГУ Нацполіції в Черкаській області не розпізнає сморід. Успішно Користуючись, подамо в міліцію послугу випускників шкіл, більшу початкову іпотеку. Нам потрібно менше 10 осіб. Вся інформація про те, як обробляти нас бажаючим надамо. Обов’язкова вимога – кількість судимостей і досягнення повноліття.
– Скільки коштів доступно для фінансування?
– Оскільки життя потрібне для роботи, нас фінансує МВС тихими промовами. На сесії Тальніва, що залишилася, громадськість побачила мову про 170 тисяч гривень заради бюджету, ніби це полегшить роботу поліцейського. Наприклад, квадрокоптер допоможе людям жартувати на кшталт промов, відкрити доступ до якоїсь закритої території, наприклад, якщо тут впаде снаряд: йти небезпечно, а полетіти можна. Тож можна показати правоохоронцям. Забезпечити розміщення охоронців та контролювати смугу допоможуть камери відеоспостереження. Черговий буде бачити, що і де відбується, навіть якщо у вас є доступ до куточка шкіри.
– Дякую за Розмову.

Ольга ОСЯНЕНКО

Читайте також: З Власниці Тальної до магазину частину її надлишків регулярно доставляють до ЗДУ

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости