Connect with us

Новини регіону Черкас

Районний Очільник з метою відзначення активістів та волонтерів до Дня молоді


Для Анатолія Підгорного, щеплячи черкащан від майбутнього Дня молоді, раніше один цогорич міг означати одразу 12 серпів із міжнародної мрії. Так, Почесними орденами Черкаської області нагороджено активістів та волонтерів, які реалізовували соціальні ініціативи молоді у громадах.

Таким чином, були взяті знаки:

Артур Жуковський. Окремі особи випікають хліб для малозабезпечених верств населення, надають доброзичливу медичну допомогу людям з обмеженими можливостями, допомагають у реабілітації внутрішньо переміщених осіб та їхніх дітей;

Руслана Лоцман – заслужена артистка України, станом на 2014 рік провела понад 500 благодійних концертів на підтримку наших бійців та постраждалих українців. Руслана зламалася, бо з піснею Україна впорається, так працює мистецтво. Вон організував творчість Музею української пісні, зібрав сотні зразків із 10 регіонів нашої країни. Водночас черкащанка також активно піарить ЗСУ. Поки Вон спить з дітьми, він збирає кістки для захисників;

Софія Кучер є членом громадської організації «Уманське міське дитячо-юнацьке об’єднання «ГАРТ». Дівчина допомагає з психологічною реабілітацією дітей, адже вони приїжджають у Черкаси, Тікаючи під час війни. Вон брав участь у малокорисних проектах, деякі з яких він організував сам. «Зокрема» вирішила переглянути національно-патріотичні фільми, щоб зібрати гроші для захисників;

Михайло Фесенко – ініціатор створення Канівської молоді. Не перший рік хлопець бере активну участь у розвитку молодіжної політики. В результаті за рахунок спонсорських внесків на цю ініціативу вдалося реалізувати на території Канівської громади понад 50 соціальних проектів. Від початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну вони увійшли в лаву оборони. Також активно займався блокуванням блокпостів та укритив на території громади, допомагав із супроводом та підтримкою гуманітарної допомоги, розгортав сигналізацію для сигналізації на медскладі лікарні.

Оксана Черв’якова сприяє розвитку молодіжної політики в Золотоноші. Черкащанка працювала з міжнародними організаціями та партнерами за кордоном. За містом можна було створити неформальні зустрічі для молоді, гуртки лялькового театру, головну вулицю, літні зони для молоді. Крім цього, розпочав діяльність гуманітарного центру підтримки ХПЕ для її ініціативи в Золотоніській громаді.

Альона Романча – навчання гончарству та лакарству дітей переселенців для добровільних, годинних культурно-масових відвідувань, проведення їх реабілітації, прийом психологів при необхідності. Дівчина постійно потрапляє в обласні та всеукраїнські колекції для потреб ЗДУ. Це також допомагає іммігрантам-мігрантам, які проживають у районі регіональної муніципальної іпотеки.

– Щиро дякую черкащанам за успіх їхніх численних ініціатив. Сьогодні сморід посилюється максимально, якийсь триматил допомагає, але зміни є, після перемоги самої України молодь буде фінансистами нових кращих змін у нашій державі, – Анатолій Підгорний.

Источник

Comments

Новости