Connect with us

Новости региона

Радуцькій: Бондаренко побіг до партии, член якої — антімайданівець (Відео) — Черкаси — ВІККА — новиниНещодавно заходів Черкас Анатолій Бондаренко заявил, что прієднався до Політичної сили «За майбутнє», членом якої є й Антон Яценко.

Черкаський депутат Олександр Радуцькій Пригадай, что нардеп Яценко — у некогда член «Партії регіонів», Який негативно вістовлювався относительно Майдану. Сьогодні ж его колега Анатолій Бондаренко Виступає за протилежних.

«Для мене Взагалі стала незрозумілою ситуация, что Бондаренко Робить зараз свои ролики и згадує, Який ВІН БУВ майданівець. При цьом ВІН разом зі ЛЮДИНОЮ, яка виступала з народним депутатом проти Майдану. Я можу только НЕ позаздріті виборцям міра, бо смороду НЕ могут зрозуміті , як голосувати. Ця ситуация буде в напрузі до самих віборів. Це мінус Бондаренку, но плюс тім депутатам, Які будут заявлятіся. Постраждає «Батьківщина» від цього стріька, бо тою рейтинг, Який БУВ у Бондаренка, заберу разом Із собою. Бачу, что наступна міська рада буде без «Батьківщини», — рассказал обранець Журналістам «Нової Доби».

Як повідомляв сайт vikka.ua, заходів Черкас Анатолій Бондаренко прієднався до Політичної сили «За майбутнє».Источник

Comments

Новости