Connect with us

Новини Черкас

Прокуратура довела у суді незаконність збільшення ціни на продукти харчування для черкаських дошкільнят – до бюджету м. Черкаси стягнуто понад пів мільйона гривень


Генпрокуратура через суд зобов’язала ТОВ «Каштан Плюс» виплатити понад півмільйона гривень департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради за нікчемні додаткові угоди щодо підвищення цін на продукти харчування для освітніх закладів. закладів м. Черкас.

Таким чином, після укладення договору постачання товарів до навчальних закладів підприємство незаконно підвищувало ціни на продукти харчування та, як наслідок, безпідставно отримувало бюджетні кошти.

Ювенальний прокурор у суді довів порушення вимог ч.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» та неправомірну зміну істотних умов договору за відсутності коливань ціни на ринку в бік підвищення. Відповідно, господарський суд зобов’язав суб’єкта господарювання сплатити до міського бюджету кошти, отримані незаконним шляхом, у сумі понад півмільйона гривень.

Компанія ТОВ «Каштан плюс», яка не бажала платити гроші, оскаржила рішення суду. Проте Північний апеляційний господарський суд підтримав правову позицію прокурора щодо неправомірності підвищення ціни та залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

communityLifeЧеркасиЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://antenna.com.ua/archives/44126

Comments

Новости