Connect with us

Новини регіону Черкас

правоохоронці звинуватили директора однієї з організацій – ПРОЧЕРК.info


Директор Черкаського представництва міжнародної організації порадив закуповувати продукти харчування за цінами, узгодженими з деякими здіяснювавшими у фізичних закладах підприємств, у влади. Халки розглядали ці продукти як гуманітарну допомогу. Загальна сума керівників міжнародної організації становить 322 тисячі гривень. Порушнику повідомлено про підозру.

308795846_459487096222584_429241630692796832_n

Слідчими слідчого управління ГУНП в Черкаській області, за оперативного супроводу УССР в Черкаській області, ДСР НПУ та УСБУ в Черкаській області, за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури, викрито. директора Черкаського представництва міжнародної організації, який, зловживаючи своїм службовим становищем, вів переговори з фізичними особами-підприємцями, шляхом реалізації їм закуплених продуктів за залежними цінами для своїх віддалених громадян як гуманітарної допомоги в рамках офіційної міжнародної та національної програми гуманітарної допомоги іммігрантам-мігрантам.

Внаслідок протиправної діяльності праворукого міжнародній організації завдано побиття на загальну суму 321 720 гривень.

Як повідомили слідчі райвідділу міліції, зловмиснику підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 (Запрошення, пров. проведення або заволодіння поганим шляхом ним, служіння табору в розумі військового табору) Український КК.

Досудів розслідування триває, повідомляє прес-служба ГУ НП Черкаси.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментарИсточник

Comments

Новости