Connect with us

Новини регіону Черкас

Понівечене авто: на Черкащині відеоблогер може заплатити штраф


Поліція Монастирища повідомила про “тіктокер”, який є такою собі поганою пам’яткою міста. Дізналися про міліцейське крісло, якщо тумани додали, то про соцзахист. Про це повідомляє прес-служба поліції Черкаської області.

В одній із соцмереж була опублікована стаття про те, що насельницю монастиря через падіння 2 листя невідомі біси задушили, а автомобіль ЗАЗ пошкодив декораціями, прикрашеними синьо-жовтими ковдрами.

За фактом хуліганства складено заяву про вчинення кримінальних дій. Після цього дільнічні старшини почали будувати писарство.

Детективи переглянули відео з камер відеоспостереження та заслухали показання свідків. Практичні офіцери поліції були далекі від того, щоб пограбувати 18-річного хлопця, який, як видається, був дебоширом.

Хлопець пояснив, що вони з другом гуляли вулицями міста, встановили локацію та хотіли зняти відео для перегляду в TikTok. Якщо ви посадили знімання, довірте мандрівнику від місцевого жителя, оскільки вперте ставлення до молоді. Це дурило юнака і зривало свою злість на вагонах і шахтарях з квитком.

Дитчиновники склали адмінпротокол за ст. 173 (Дрібненське хуліганство) Кодексу України загрожує штраф, в іншому випадку адміністративні роботи чи адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти років. Тож з обома «тіктокерами» поліцейські провели профілактичну бесіду.

Читайте також:Источник

Comments

Новости