Connect with us

Новини регіону Черкас

Під Черкасами відбувся інтеграційний майданчик для просування переселенців


У Черкасах вперше запрацювала інтеграційна платформа «Черкаси – твоє місце». Мета – сприяти внутрішньому переміщенню людей, які знають прихистів під Черкасами, допомогти їм інтегруватися в наше суспільство, знати роботу, продовжувати свою роботу тут і почати правильну роботу. Зустріч влади, організація відділу соціальної політики для бізнесу та населення.

Черкащина зібрала 80 тисяч втрат великомасштабної війни. З них 30 тисяч дозволив жити тут постійно. Цей сморід прагват бути платоспроможним і незалежним, вони пізнають нові можливості, шепоче робот. Про те, як реалізувати себе на новому місці, йшлося на годині інтеграційної платформи «Черкаси – твоє місце».

На благо міста взяли керамічні вироби міст Черкаси, Маріуполя, Попасної та Таврійська, деяких відділів переселення міста Черкаси, представники переселених підприємств, громадські організації, які могли б переселитися до переселенців. частка.

«При перших звуках про внутрішнє зміщення осибів у наше місто повідомили всі зусильці, і на шкірі людини було як вдома. Голова Черкас Анатолій Бондаренко привітав його через велику силу нашого колективу та ту небесну батьківщину. – Зараз перед нами новий виклик: допомогти цим людям адаптуватися до свідомості життя в новому домі, яким для них стали Черкаси. Будемо раді взяти на роботу фахівців різних галузей, пропагувати свідомість старанно надавати медичну допомогу переселенцям, піклуватися про дітей із садочків та шкіл. Черкаси повідомляють, що всі зусили, аби ві почувалися як вдома. Багаті, які розуміли, ніби їх виселила з рідних місць війна, не мали проблем. Ми відкрити й намагаємося їх вирішувати. Водночас ми можемо поєднати все і тут також можемо працювати над усім можливим і неможливим, щоб повернути окуповані землі та зберегти цілісність і незалежність нашої держави.

порожній

За словами Анатолія Бондаренка, під Черкасами реконструюють два будинки, щоб покрити тих, хто в них проживає.

«Інтеграційний майданчик може бути навіть символом назви: «Черкаси – твоє місце», – каже заступник Черкаського міського голови Марина Гарькова. – Це – переселенці, вони переїхали раніше за нас, Це – нові мешканці нашої черкаської батьківщини. Вперше до них, до їх власних внутрішніх ресурсів, смороду могли працювати, тренуватися, тренуватися, ставати сильнішими і жити в нашому світі.

«Тя війна змінила нас, і 24 числа лютого місяця ми зустріли інших», – сказав першопокровитель міського голови Черкас Сергій Тищенко. – Черкаси відкрили людям двері вітальні у важкий час. Ми створили Гуманітарний центр, ми як оступилися допомагали вимушеному переселенню людей в інші куточки нашої країни. З боку правителя Черкас заявили, що готові почати бізнес з платних територій і подбати про транспортування виробничої інтенсивності. Для всіх, хто проявляє свою активність з нашого місця. Після Перемоги ми можемо зробити все можливе для відродження міста і всієї України. Ми один народ, одна країна і одна нація».

Цустріх вміло розділили на три блоки: розселення територіальних громад, переселення до бізнесу та шляхи інтеграції.

Людям, які зайшли на інтеграційний майданчик, допомогли отримати інформацію про потрібну їм роботу, громадські організації, благодійні фонди та інформаційні ресурси. Представники Маріуполя, Таврійська та Попасної розповіли, водночас як жити у своєму місті, перебуваючи на окупованій території. Підприємці, науковці, очильники громади поділилися досвідом проживання в нових містах.

«Черкаси стали одним із 13 міст України, центром підтримки указу «Я Маріуполь» для людей, які переселилися на територію України (а це понад 220 тис. мешканців)», – зазначив заступник міського голови Маріуполя Сергій Захаров. – У цьому Центрі маріупольці можуть отримати юридичну, психологічну, гуманітарну допомогу, поради та практичні заняття. Для Черкас, для загальної підтримки, тисячі маріупольців приїхали до Черкас транзитом і оселилися тут.

Начальник Попаснянської міської виської міської адміністрації Микола Ханатов зазначив, що люди можуть вийти з числа представників місцевого самоврядування. – У Черкасах у нас чудові бази, велика потужність і населення. Нові можливості для нас свідчить і нещодавнє підписання Меморандуму про співпрацю між Черкасами та Попасною. «Ми наступної зими привеземо сюди гуманітарну допомогу, бо роздамо її мешканцям Луганської області».

«Завдяки підтримали голову міськради і весь апарат Черкаської міськради для цього, нам дали пришість, ми можемо тренуватися онлайн», – зазначив голова Таврійської об’єднаної територіальної громади – голова міськради Микола Різак. – Ми забезпечимо фінансовий табір нашого міста, дамо більше зарплати священнослужителям, лікарям і практикам виконавчого комітету. Я говорю все для того, щоб жителі Таврійська відстоювали позицію України і дали вони дозвіл чи ні перед російськими загарбниками.

Для решти виробництва понад 50 підприємств перенесли свою роботу з районів погашення під Черкаси. Підприємці, які брали участь у проекті, поділилися досвідом відродження власної справи, що за бажання можна успішно розвиватися на новому місці.

«На Херсонщині наш бізнес успішно працював 10 років, але після масштабної війни з’явилася можливість переїхати в інше місце», – розповів директор швейної фірми ТОВ «ВІД» Ярослав Скрипник. – Ми звернули увагу на пропозицію Черкаса. Ми почали навчання з «нуля» і зараз наше підприємство навчає лише 120 робочих місць у Черкасах. Крім того, планується відкрити назви Сміли, Корсунь-Шевченківського та Золотоноші.

Ярослав Скрипник повідомив, що у зв’язку з розширенням виробничого процесу є потреба в асенізаторах, шафах, слюсарях, швейних машинах та конструкційних швейних машинах.

Директор ТОВ «Гібротек» Владислав Сушко поділився своїми думками щодо розвитку бізнесу в нових образах мислення. З 2014 року доля дівчат мала шанс нести біль вейпінгу, але сморід зростає, а разом з тим і розуми успіху.

Директор Слов’янського енергобудівного фахового коледжу Віктор Турка підтримав Черкаський державний технологічний університет, вкравши його початкові обіцянки, побачивши, що для роботи та навчання студентів є все необхідне. Завдяки підтримці є завершення початкового проекту та успішна реалізація кампанії знайомств. Ніні коледж підписав півпрацю із кілком головної застави Черкаської області.

Голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, доктор економічних наук, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія» Ігор Бураковський наголосив, що запорука перемоги – економічна стабільність, та розповів про міжнародні організації та фонди, які зараз допомагають Україні.

Директор програми Міжнародного фонду «Відродження» Сергій Пономарьов відзначив позитивні новини Черкас від велелюдних публіки, підтримку ініціатив людей та пошук ресурсів для розвитку міста.

На початку дня директор «Агенції регіонального розвитку Черкас» Любов Ропало презентувала програму «Стікіст» Фундації «Східна Європа». Він також сприяв передачі початкових курсів і тренінгів, ресурсів для роботи, розповідав про альтернативні способи працевлаштування.

Менеджер з психосоціальної підтримки Наталія Місан представила міжнародну громадську організацію Triangle Generation як прямого прихильника ООН. її за словами організації співпрацю з Черкаської міської ради та обласної Військо-державної адміністрації, назвіть. А з метою соціально-психологічної підтримки планується запровадити гуманітарну лінію їхньої організації.

За результатами опитування цього року в рамках інтеграційної платформи «Черкаси – твоє місце» буде створено ресурсну карту з метою посилення нової столиці держави та повернення ініціатив вимушеного переселення місцевих жителів. Черкаська громада.

Источник

Comments

Новости