Connect with us

Новини регіону Черкас

Під Черкасами створили мурали на честь загиблого на війні футболіста


На підставці намалювали мурал із портретом героя, наприклад черкесського футболіста, борця Віктора Полонського. Про це розповідь Суспільне.

Автори стіни Ігор Новіков, Даніїл Орлов, Микола Дзеціна. Фрески третьої спальні від художників. Тиша запала на нього.

«Ми ходили на цей Майдан, милувалися порожньою стіною і намагалися її так виглядати. Третій раз, коли я намагався побудувати цей проект, усі працювали разом з моєю мамою. На цій фотографії-переможці нова була не була помітна, оскільки вздовж ниші була видна балаклава. У мене було таке завдання – поєднати ескізи з іншими фотографіями, щоб я міг упізнати Вітіна», – розповів Ігор Новіков.

Фрески за словами Ігоря – це лише мала частина вдячності захисника. Ідею сильно надихнули друзі, адже вони добре знали Віктора.

«Вісім років він в Польщі живе швидко. Він грав там, навіть не на одну, а на дві, ось, спортивні команди. Кар’єра в новому буле, яке можна зустріти – це футбол і відхід», – Ігор розповів.

Три слова від одного з товаришів – Євгенії, Віктор за два дні приїхав в Україну і захистив її:

«Такого робота не обдереш. Він загинув героїчно, тому що його командира загнали – він прийняв командування і був загнаний командиром. Ми знаємо буль, діти, маленький. Я згадую йогу активніше, нам весело, ну а хто згадує йогу, інших слів не сприймайте».

Читайте також: Під Черкасами на першому плані газові балони для “буржуйок”.Источник

Comments

Новости