Connect with us

Новини регіону Черкас

Під Черкасами бачили патріотично-святкову поїздку «Жінки-берегиня» — PROCHECK.info


В обласному центрі соціального обслуговування організували та провели патріотично-святкову подорож «Жінки-Берегиня». Його приурочено до Міжнародного дня миру, який відзначається 21-ї весни. Об’єднані під гаслом «Разом до Перемоги» жінки-духовки показали Терцентр не лише на вахті своєї Батьківщини, а й на вахті всієї України. Про свою долю дізналися на вході та підтримали жіночий берег і очільник Черкас Анатолій Бондаренко та заступниця Марина Гарькава.

IMG_0786

У мирний час за ініціативи обласного центру в Черкасах відбувся конкурс торговців сріблом «Файна пані». Але через події в Україні змінився формат конкурсу, посилився акцент на жінці як берегині родини та держави. Без суджень, призових, але зі змаганнями.

На початку заходу сонця зруйноване мовчання принесло пам’ять про загиблих воїнів-захисників.

Потім наймолодші учасниці – 64 та найстарша – 72, демонстрували свої дефілювачі у вишиванках, пов’язували хустки, читали вірші та спали. Так само руками, наче сплетеними в мить чоловічими сітками, подавали бійцям на передовій виварений дим. У фойє РЦД розгорнулася виставка творчих робіт благодійників.

Патріотично-відпочинкова мандрівка «Жінка-Берегиня» буде включена до програми культурно-просвітницьких мандрівок для немічних слухачів «Університету третього століття», прийнятих міською радою Черкас 2020. Такі програми є лише в 2 місцях України: Черкаси та Дніпро.

«Це не просто програма, це позиція столітнього місця, шоби, виходьте на пенсію ветеранів, смороду активізувалися, були в громаді, відчували потребу.– Примітка директора територіального центру Альона Щербак. – Я mi wanto, abi 80 років смороду не перевіряла соцпрацівниця, яка прийшла обслуговувати їх на дім, а тепер матеріально здорова і гола мистецтво і ремесло, хореографія, ходять до нас в лікувальну фізкультуру гуртки , минуле земний рух, її мови Дякую. Бог за програмну підтримку літніх людей, які ми робимо Будемо сподіватися, що військове містечко зникло, у нас діє дієта і будемо розширювати безпосередню роботу».

Альона Щербак розповіла, що у важкий для держави час Терцентр перетворився на бійців-волонтерів і здійснив суспільно важливу справу заради Перемоги, України. Участь у плетінні чоловічих сіток та «кікіморів», приготування смачних страв для бійців на передовій, допомога у внутрішньому переміщенні людей через Гуманітарний центр, повернення переселенців, які приїхали до Черкас, на батьківщину. з прифронтових регіонів держави.

IMG_0942_1

Зрештою вони призначили всіх учасників патріотично-святківського заходу і отримали назву «Жінка-берег». Від імені міста, на честь міста, Анатолій Бондаренко вручив їм подарунки.

«Нас написали черкески, милі, милі. І зараз, якщо українські військові борються за цілісність кордонів і нашу незалежність, багато хто з них узяв на свої плечі чудовий трактор і додав весь свій вільний час, щоб допомогти захисникам, вбити все. вони можуть випередити цю перемогу, – важливо моя голова. – Зі свого боку та здалеку ми будемо проявляти ініціативи, ніби об’єднуючи людей і відкриваючи їм важливі нові можливості.

Анатолій Бондаренко приєднується до колективу Територіального центру, яким користується дачне населення Черкас, а паралельно допомагає бійцям та переселенцям. Також я поділився поточними планами щодо ремонту будівель обласного центру, який, на мою думку, міг би стати культурним центром «Університету ІІІ століття».

«До наступного заходу ми готувалися 2-3 роки, але зараз забули про хвалу, а про зло – ми бачимо, що робимо добро нашим захисникам, те прокляття, – говорити Ірина Кувікліна, як см. Терцентр вже 10 років. – Ми дуже хочемо миру: у наших серцях, на батьківщині, в Україні та в усьому світі. Тому я приготувала для воїнів великий пиріг з яблуками та корицею, запахи смакували та вгадувалися від тепла їхніх домівок.

«Готувала сирні рулети з маком і каніфоллю для бійців, готувала від душі, – підтверджує запис учасниця Тетяна Золотаренко. – Я вже три роки хочу побачити обласний центр, бо тихих жінок немає, люблять сидіти вдома на місцях. І частіше, якщо в Україні йде війна. Молимося за Україну, за українців, за наших жінок-захисниць, якби вони на рівних стали захисницями держави від російського агресора.

Це інформує про сайт ЧМР.

реклама

Додати коментарИсточник

Comments

Новости