Connect with us

Коррупция

Під час війни нардепи пересідають на елітні авто

Контроль за оновленням автопарку нардепів запобігає закриттю реєстру електронних декларацій.

Як пише “Українська правда” з посиланням на Bihus.Info, після масштабного втручання Росії в Україну з’ясувалося, що у деяких нардепів є нові елітні автомобілі.

Зокрема, йдеться про заступника голови фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Андрія Мотовиловця, який після російського вторгнення почав їздити на новому Audi Q7.

Ольга Василевська-Смаглюк (фракція «Слуга народу») мала «Ягуар», а виключений зі «Слуги народу» Артем Дмитрук (нині депутат фракції «Обновлення України») пересів на нову «Ауді». A8.

Ауді Мотовиловець вийшов у травень 2022 року. Ціна таких автомобілів стартує від 80 тисяч доларів.

1

За словами нардепа Лідовецького, це автомобіль його брата, який передав йому в користування елітне авто.

2

Нова модель Audi A8 Дмитрука має традиційні номери, на яких їздять нардепи.

До цього журналісти повідомляли, що хоч нардеп і виклав в Instagram фотографії та нарізки різних автомобілів, в офіційних документах їх використання не відображено. Пізніше Дмитрук пояснив, що ці машини отримав від знайомих або взагалі від таксі.

Василевська-Смаглюк почала користуватися Jaguar у 2018 році. Ціна автомобіля на вторинному ринку стартує від 50 тисяч доларів.

Автомобіль на ім’я брата нардепа і він його знову купив у 2021 році.

У розмові з журналістами Василевська-Смаглюк пояснила, що пересіла на Jaguar з метою економії, оскільки це електромобіль.

Наразі через військову обстановку чиновники, в тому числі народні депутати, мають право не подавати заяви, а доступ до реєстру вже поданих заяв через заходи безпеки закрито.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб не пропустити найважливіше Телеграм канал.

Comments

Новости