Connect with us

Новини Черкас

Під час аварійних відключень електроенергії лікарні Черкас продовжують надавати невідкладну допомогу пацієнтам — Всеволод Кульчиковський


Відвідувачам поліклінік міста варто зважати на сигналізацію літаків, можливі графіки відключень електроенергії та світловий час доби.

Як повідомляється директора департаменту охорони здоров’я Всеволод Кульчиковський, у разі аварійних відключень електроенергії міські лікарні продовжують надавати людям невідкладну медичну допомогу. Ці медичні заклади отримують електроенергію від генераторів. Планові госпіталізації наразі не проводяться.

Читайте також: Черкеси зі світлом, водою та опаленням. Роботи з інфраструктури міста відновлено – Анатолій Бондаренко

Черкаські центри первинної медико-санітарної допомоги рекомендують у разі відключення електроенергії приймати пацієнтів на першому поверсі закладу, оскільки ліфти не працюватимуть. На цей час рецепти, лікарняні, рекомендації для консультації профільних спеціалістів тощо можна видавати не в електронному, а в паперовому вигляді.
Відвідуючи поліклініки, громадяни в першу чергу повинні стежити за сигналами авіаційної сигналізації та звертати увагу на стан свого здоров’я. Звертаючись до лікаря, також бажано врахувати час доби (орієнтовно з 8:00 до 15:00) та графіки відключень електроенергії, які діють у Черкасах.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://antenna.com.ua/archives/41736

Comments

Новости