Connect with us

Новини Черкас

Пічки від черкаського комунального підприємства зігріватимуть бійців


Перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко передав волонтерам буржуйки, виготовлені в одному з комунальних підприємств міста. Незабаром піч поїде на фронт, де зігріватиме українських воїнів.

IMG_8198

«Попит на бордові куртки надзвичайно зріс зараз, коли похолодало, і хлопцям потрібно щось зігріти. І звичайні термоплавки і термопрокладки їх не врятують. Ці печі підуть до армії в різні частини на кількох напрямках, де зараз ведуться бойові дії», – розповіла волонтер Анна Сакун. З перших днів широкомасштабного вторгнення вона та її однодумці допомагають нашим військам задовольняти різноманітні потреби.

IMG_8200

Наразі у цьому комунальному підприємстві міста Черкаси виготовили 25 бурзуйок, частину з яких раніше через волонтерів передали українським захисникам у Бахмуті.

«Перемога України наразі є спільною метою всіх нас. Тому влада міста Черкаси, волонтери та пересічні громадяни докладають максимум зусиль для цього. Кожен із нас, кожен на своєму місці, має щоденно робити все від нас залежне, щоб допомагати Збройним Силам України, які вдень і вночі стоять на захисті територіальної цілісності та суверенітету нашої держави та зберігають над нами спокійне небо», наголошує перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Про це інформує сайт ЧМР.

реклама


Додаткові матеріали по темі:


додати коментарЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://procherk.info/news/7-cherkassy/108153-pichki-vid-cherkaskogo-komunalnogo-pidpriemstva-zigrivatimut-bijtsiv

Comments

Новости