Connect with us

Новини регіону Черкас

Переселенці з Донецької області відкрили чайхану під Звенигородцем
У Черкасах новий склад у Звенигородці – «Чайна Java Spices», ви можете принести своїм близьким спеції, щоб випити на будь-який смак. Невеликий магазин, але атмосфера тепла, сімейна. Так само? Адже це сімейний бізнес. Власники – Імушені переселенці з Донеччини – сер Оксана Степенко з чоловіком Володимир Капшук так далеко Василь. Мій блакитний друг допомагає однокласнику Якщо ніТеж, який переїхав зі Звенигородки.


«Ми займаємося чайним бізнесом у нашій країні більше 20 років, все знаємо, любимо; Я люблю спілкуватися з людьми. Ми заслуговуємо на право, ми без цього себе не бачимо», – пояснює Оксана Геннадіївна, яка після переїзду в Черкаську область намагалася перекваліфікуватися на вчителя, отримала сертифікат, але все ж звернулася до милої співробітниці.

Вони пішли до Ораг Коча. Крамниця пахне кавою та екзотичними спеціями. Замовнику шкіри – особлива повага. Тут вам розкажуть все про товари, про що ви скажете: зберігання, дослідження, універсальність, потужність ближнього бою для кращого життя. Ви можете оцінити аромат, прийти за 20-грамовою пробою або спробувати напій без посередника в магазині, готуючи йогу з любов’ю та позитивом.


Відгуки клієнтів найкращі. Одна з дівчат, Анастасія Голікова, ділиться почуттям гніву: «Мені дісталася історія маленького Кавіна». – Сьогодні зайшла в магазин «Чай Лавка Кава Спайс», закрила каву, тицьнула, дістала свою молитву і стрілка красивіша… «Купить тобі» … У мене вже газ шкірі. .. просто заспівай своїм голосом, як він голосно звучить… А точніше, побачиш свій магазин, відчуєш на собі ці чарівні слова, відчуєш запах свого дня».


Ватан 4 місяці тому боровся з обстрілами з Лиманського району Донецької області. Серед них вони плекали маму Володі. Вдома евакуювали свого коханця – батька хаскі. Пограбували Звенигородщину, бо тут живе компаньйон чоловіка. Ми думали, що переночуємо і поїдемо далі. Але місцева влада допомогла впорядкувати будинки, навіть від пільг на вулицях, проте охайни, газ, ремонт. Оксана в Звенигородці підходить. Начебто люди добрі (ще не гнилі), природа гарна. А чайний бізнес під Чернівцями теж починали з одного чоловіка.


Донеччани міркують про те, де народився Лиман з окропом. Скажімо, у 2014 році ситуація змінилася, він збільшився, держава вклала в це великі кошти. При цьому все зменшується, як, власне і їхнє моє. «Немає куди розвернутися, накрили і привели до гармонії, з нашою допомогою знищили Нінину хатину, знищили її крамницю», – розповідає пані Оксана. – скрикнув Троші і обпік собі бік. Майна непогана. Люди Skoda. Половина частки».

Вже тут вони надихнули працювати зі своїми поштовими працівниками. Нині мають кілька видів чаю, ікри, багатий асортимент спецій, хто хоче більш різноманітний портвейн. Скажімо, працівники пошти провели робота через війну. «Орієнтуючись на ринок, ми обіцяємо, що товар буде смачним і не надто дорогим», — пояснює Бербер. – Популярність кави в різних ароматизованих зернах, чаю пуер, мате, ройбушу, матча, голландського какао, какао-масла, тертого какао та навіть корини миттєво стає популярною. Це може бути різноманітний перець, спеції для заварювання, лікер, м’ясо, ребра. Ви можете все понюхати і перетворити на свій смак. Популярна та смачна куркума — наш вищий сорт».

Поки ми розмовляли, на склад зайшли покупці. Обслуговує Олекса. Чарівна усмішка, неймовірна милий голос українська мова, фахові ласка і кому ненависть, гостинність, скромність. В такий магазин шалено хочеться прийти знову. Пийте ікру, смакуйте екзотику, діліться новинами.

Також дякуємо нашим донеччанам за успішний старт, оновлення Швеції, для якої Черкащина стала ще одним домом.

Тетяна ІВАСКЕВИЧ

Читайте також: Зросли надходження тих, кого вивезли далеко з Тальнівщини на протезування в США

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости