Connect with us

Политика

Оскільки Росія не могла досягти своїх цілей на полі бою, вона вдалася до ракетного терору міст


Оскільки російська армія не могла досягти поставлених цілей на полі бою, вона вдалася до тактики терору над населенням України, наносячи ракетно-артилерійські удари по густонаселених містах.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це сказав постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк під час позачергового засідання Постійної ради ОБСЄ у столиці Австрії у вівторок.

«Харків і Миколаїв знаходяться під безперервним обстрілом. Дозвольте вам повідомити, що ці міста густонаселені, і їх невибірковий обстріл призводить лише до жертв серед мирного населення та руйнування важливої ​​інфраструктури. Але це не випадково, тому що ми спостерігали таку тактику. “За п’ять місяців російської армії”, – сказав він.

Український посол додав, що Росія продовжує обстрілювати прикордонні райони Сумської та Чернігівської областей з мінометів і гарматної артилерії. А лише за останню добу РФ обстріляла 42 населені пункти в різних областях України.

«Всі ці напади ще раз доводять, що терор проти населення та цілеспрямоване руйнування інфраструктури є частиною російської агресії. Не маючи змоги досягти своїх протиправних цілей на місцях, Москва зосереджується на тероризмі», – підкреслив Цимбалюк.

Водночас, за його словами, Росія посилила кампанію з дезінформації та намагається дискредитувати постачання зброї в Україну. «Тому що завдяки цьому постачанню Росія втрачає склади боєприпасів, командні пункти та військову техніку. А з тим і ініціатива місцями. Тому російська армія не може за допомогою артилерії безладно обстрілювати та знищувати все перед собою». Тому Москва всіма силами намагається припинити цю життєво важливу військову допомогу народу України», – сказав голова місії України при ОБСЄ.

Він також вказав на спроби Росії “переконати світ, що якщо українська армія припинить опір і українські захисники покинуть міста, втрат і страждань в Україні не буде”. «Але ми добре знаємо, що відбувається, коли російська армія заходить в міста і села України. «Вбивства, зґвалтування, крадіжки, відсіви, депортації – усе це ми вже бачили після звільнення Бучі, Ірпіня та інших населених пунктів України». . Цимбалюк

24 лютого Росія почала новий етап восьмирічної війни проти України – повний наступ. Ворог масово обстрілює та бомбить мирні міста та села України. Збройні сили чинять ефективний опір російським військам та завдають їм значних втрат.

Comments

Новости