Connect with us

Коррупция

Окупація Запорізької АЕС: расисти мають намір позбавити Україну енергії

Не виключено, що незабаром ворог почне бомбити нашу газотранспортну систему.

Останнім часом РФ майже нічого не робить на фронті, і, незважаючи на мінімальний прогрес на Донбасі, можна сказати, що російські війська в основному вичерпали свої наступальні можливості. На цьому тлі все серйознішими виглядають спроби Росії тиснути на Україну через енергетику, пише ДС.

Як повідомив голова НАЕК «Енергоатом» Петро Коті: «Росатом передав заводу спеціальну програму перепідключення ЗАЕС до Криму. В основі цієї програми – серйозні пошкодження ліній зв’язку між ЗАЕС та енергосистемою України. Це те, що ми бачимо». за останні три дні. За цей період було пошкоджено три лінії. «На жаль, зараз ЗАЕС працює з випуском лише однієї лінії».

У той же час представник окупаційної адміністрації Запорізької області Володимир Рогов заявив, що «Запорізьку АЕС можна зупинити, тому що вона постійно під обстрілом. За його словами, серйозних пошкоджень Запорізької АЕС під час пожежі не було». і робота реакторів не була порушена, але навантаження на АЕС було зведено до мінімуму».

Водночас у мережі з’явилося фото повалених електроопор у Херсонській області, що не дає росіянам швидко виконати завдання з “перенаправлення” ЗАЕС на підстанцію Джанкой та Крим. .

Разом з Каховською АЕС на Запорізьку АЕС припадає 27% електроенергії України. Втрата цього потенціалу є одним із найсерйозніших економічних ударів для України. Але головне, що росіяни хочуть розіграти енергетичну карту до опалювального сезону. І тут основним показником буде те, як прокачати газ через нашу ГТС. Відключивши насоси, росіяни можуть почати обстріл основних електростанцій України, залишивши країну без електроенергії, а отже й тепла взимку.

Запорізька АЕС і її відведення до Криму – це лише один з етапів ширшої енергетичної війни, яку Російська Федерація може розпочати проти України.

Також варто звернути увагу на ініціативу Російської Федерації щодо проведення засідання Ради безпеки ООН щодо ситуації на ЗАЕС. Скликаючи Радбез, росіяни мали два основних завдання: по-перше, вони намагалися заблокувати інформаційну ініціативу, а по-друге, вони намагалися згаяти час на те, щоб якнайшвидше перевести АЕС у бік Криму. може бути. Їх ідея така: вони будуть нагнітати ситуацію, піднімати питання про приїзд делегації МАГАТЕ, але не дозволять, поки станція не змінить напрямок.

Зараз через присутність російських військ на території ЗАЕС і наявність важкого озброєння в машинному залі станції ситуація на станції критична, а тому загроза ядерної загрози висока як ніколи.

Також зазначимо, що справжнім відповідальним за події на ЗАЕС є Сергій Кирієнко, заступник глави Адміністрації президента РФ (він очолював «Росатом» до приходу в кабінет Путіна і досі контролює цю компанію).

Головне завдання росіян, яким поки що нічого робити на фронті, – спробувати відключити електроенергію в Україні в опалювальний сезон. Припинення потоку газу через ГТС є ключовим показником того, чи готові росіяни реалізувати цей сценарій.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб не пропустити найважливіше Телеграм канал.

Comments

Новости