Connect with us

Новини Черкас

Оформлений ID-паспорт можна отримати в будь-якому підрозділі Міграційної служби


Війна змусила багатьох українців переїхати в інші регіони країни чи за кордон, адаптуватися до змін і почати все спочатку.

20-річна Юлія – студентка одного зі столичних вишів. До кінця липня 2022 року проживала з родиною в Дніпропетровській області в місті Нікополь. Після потужних обстрілів окупантами рідного міста вирішила переїхати до Черкас. Саме тут вона знайшла роботу та підтримку. Шкода, що попри загрозу рідні досі залишаються вдома.

Дівчина звернулася до управління соцзахисту в Черкаській області для оформлення посвідчення особи. За документом вона звернулася в середині червня минулого року до Нікопольського ГУ МВС у Дніпропетровській області, але забрати оформлений документ не вдалося через переїзд та ризик повернення. додому. За відсутності паспорта став у нагоді е-Документ у мобільному додатку Дія.

Юлія дізналася, що може звернутися до будь-якого відділу міграційної служби з проханням передати виданий паспорт з одного відділу до іншого. Після доставки документа з Нікополя до Черкас нікополька може отримати посвідчення особи в ГУ ДСНС у Черкаській області.

Зазначимо, що протягом 2022 року понад 400 вимушених переселенців змогли отримати оформлені документи у підрозділах міграційної служби Черкаської області, заяви на них подавали у підрозділах ДМС інших областей.

Читайте також: На Черкащині двоє військових зі Сходу України отримали нові посвідчення

За інформацією Управління міграційної служби в Черкаській обл

Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах:Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vycherpno.ck.ua/oformlenyj-id-pasport-mozhna-otrymaty-v-bud-yakomu-pidrozdili-migraczijnoyi-sluzhby/

Comments

Новости