Connect with us

Новини регіону Черкас

Обіцянка професійно-технічного навчання в регіоні забрала виробництво технології м’яса


ПТО Черкаської області, де оселилися переселенці, забрали необхідне майно. Це предмети, необхідні для безпеки найактуальнішої бутової техніки та потреб створення комфортних умов проживання під час пересування. Інформує сайт ЧеркаськоїOVA.

Обладнання передали на кордоні Програми EU4Skills: кращі навички для сучасної України. Передано понад 30 холодильників та мікрохвильових печей, понад 50 бойлерів, електробойлерів та морозильних сіток, а також сітки для морозильної камери та заклади додаткової професійної (професійно-технічної) освіти.

Начальник управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський представив підтверджуючі документи, які додадуть каменярам у рамках опитування. Водночас Валерій Вікторович проголосував за головне значення подальшого розвитку програми EU4Skills для розвитку та реформування системи професійно-технічної освіти.

Наразі електроприлади знаходяться з закладною освітою. Також емоції мігрантів показують їхні душі за чудодійну можливість значущого світу покращити їхню свідомість.

Програма EU4Skills продовжує підтримувати основи професійного розвитку.

Про Довидково EU4Skills:

EU4Skills – це програма підтримки реформ професійно-технічної освіти в Україні. Програма підтримується Європейським Союзом та країнами-членами Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії. Метапрограми – підвищити ефективність реформи, підвищити якість та доступність професійно-технічної освіти та життєздатність ринку праці, здійснити підготовку інженерних кадрів, закласти фундамент та закласти основи, а також модернізувати формування. основи професійно-технічної освіти. Trivality: 2019-2023 Програма просувається в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH і Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW), а також впроваджується країною-спонсором EU4Skills.

Источник

Comments

Новости