Хтось по вуха в кредитах, у когось – ящики з грошима, гігантські квартири та маєтки, житло в "ЛНР". І це прімітівній аналіз декларацій Суддів Соснівського районного суду Черкас. Чи Живуть наші судді на одну зарплату та Наскільки люди, Які віносять Вирок іменем держави, Самі чесні з суспільством и державою – КОЖЕН сам может сделать Висновок …

Суддя Борєйко Олена Миколаївна, Окрім джипу "Лексус" RX-300 колись придбання за почти півмільйона, живе, согласно з декларацією, у двох Величезне квартирах площею 184 и 175 квадратних метрів. Такі нестандартно Великі квартири у Черкасах коштують примерно від 4 до 7 миллионов гривень.

Порадіті за гарні житлові умови можна й Іншої суддіКончіної Ольги Іванівні. Цієї весни вона з чоловіком Придбай в Черкасах великий будинок на 200 квадратних метрів на ділянці у тисячу квадратів. Земельна ділянка и великий будинок обійшовся родіні судді Усього в ≈48 тисяч долларов. Тож, можна порадіті за таке вдале придбання, Аджея Середні рінкові ціни в Черкасах на подібні маєтки значний Вищі. Ми сподіваємося, что це просто вдалий збіг обставинні, а не схема избежать Сплата податків.

У суддівській сім'ї є ще один, почти 300 метровий маєток в Черкасах з немного менше земельною ділянкою. Звичайно, можна только поспівчуваті кончини через розмір рахунків на комуналку двох маєтків у почти 500 квадратних метрів.

Проти, среди Суддів Соснівського районного суду міста Черкаси, можна найти НЕ только схільніх до розкоші, а й справжніх аскетів. Суддя Калашник Володимир Леонідович рахує шкірних гривню, хоч суми до ста тисяч гривень годі й декларуваті. Сподіваємось, что Володимир Леонідович, суто з вродженої педантічності декларує 14 и 46 гривень на Карткова рахунки, а не живе у повній скруті, рахуючі шкірних копійку.

Такоже переконані, что через тиждень после так званого "проголошення незалежності ЛНР" черкаський суддя суто з патріотічної позіції ставши власником квартири в окупованому Луганську.

А поки, Володимир Калашник рахує шкірних гривню и тулитися в мініатюрній орендованій квартирі в Черкасах.

Несмотря на солідну суддівську зарплату (30-40 тисяч гривень в місяць), та ще більш солідні Предложения на елітне житло его колег-Суддів, Володимир Леонідович переконує у декларації, что веде абсолютно аскетичний способ життя.

суддя Рябуха Юрій Володимирович НЕ аскет, тож теж ставши власником великого будинку два роки тому у Вже давно окупованому Луганську. Сподіваємось, что це Якийсь вімушеній спадок, а не інвестіція в нерухомість "молодої РЕСПУБЛІКИ Путіна"

600 тисяч гривень офіційної зарплати суддівської сім'ї Рябуха за рік, явно не вістачає на таке дорозі ніні життя и особливо комунальні послуги. Тож дружина Юрія Володимировича немного поповнює сімейний бюджет успешно Граючись, ймовірно, у лотерею чи інші азартні ігри.

Значний краще з грошима у судді Бащенко Сергія Михайловича. Мабуть, єдина проблема пана судді – де краще зберігаті почти 1,7 миллиона гривень готівкою, аби НЕ дуже загороджувалі простір в будинку.

Такої проблеми з теренах не буде, если брати приклад зі свого колеги судді Пересунька Ярослава Володимировича. ВІН, з членами своєї родини обзавівся дев'ятьма квартирами, в основному у Києві та Вішгороді біля столице.

Переглянутися довгий список нерухомості сім'ї Пересуньків можна ТУТ.

Прімітно, что даже гарної за Черкаськими міркамі зарплати у 30-40 тисяч гривень на місяць все одно Деяк Черкаським суддю катастрофічно НЕ вістачає на життя. тож, судді Токова Світлана Євгенівна, Мельник Ірина Олександрівна та Троян Тетяна Євгенівна понабирали Банківських кредитів на более, чем мільйон гривень.

Источник

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.