Connect with us

Культура

Національний відбір на Євробачення 2023 – організатори оголосили нові дати та правила для учасників


Україна визначить свого представника на змаганнях набагато раніше звичайного.

У Великій Британії триває підготовка до пісенного конкурсу “Євробачення 2023”, який відбудеться в Ліверпулі від України. А незабаром наша країна оголосить свого представника, який виступатиме на міжнародній музичній сцені. Зазвичай всенародні вибори в Україні проходили в лютому, але цього року організатори вирішили провести їх значно раніше.

Відбудеться фінал національного відбору на “Євробачення 2023”. 17 грудня 2022 р, повідомляється на офіційній сторінці конкурсу в Україні в Instagram. Також організатори зазначили, що нацвідбір проходитиме в закритому приміщенні для безпеки учасників.

Телевізійну версію фіналу Національного відбору Євробачення 2023 підготує ТОВ «СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН», переможець творчого конкурсу. Компанія повинна забезпечити: сценічне рішення, режисерське бачення; проведення іспитів, а також подача прямих сигналів на канали суспільного телебачення.

Національний відбір на Євробачення 2023 від України: що відомо

  • Українці шляхом онлайн-голосування визначать склад і журі фіналу Національного відбору та національного журі міжнародного пісенного конкурсу Євробачення.
  • В Євробаченні можуть брати участь сольні виконавці або групи, які вже існують або створені спеціально для участі в національному відборі.
  • Мова пісні не російська.
  • Переможця буде оголошено під час прямої трансляції на цифрових платформах та телеканалі Суспільне.
  • Новим музичним продюсером конкурсу-2023 став лідер гурту Pianoboy, музикант Дмитро Шуров.
  • Усі заявки від потенційних учасників приймаються до 15 жовтня 2022 року.

Як повідомлялося раніше, перемогу 15 травня 2022 року здобув Kalush Orchestra з піснею «Стефанія», що означало, що наступного року конкурс прийматиме Україна. Однак, враховуючи занепокоєння щодо безпеки учасників і гостей, було вирішено перенести змагання в іншу країну.

Comments

Новости