Connect with us

Наука

NASA опублікувало фотографії Місяця з зонда Orion

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) опублікувало фотографію подорожі зонда Orion на орбіту Місяця.

Про це повідомляє “Space.com”, повідомляє “Укрінформ”.

Зонд був запущений з мису Канаверал о 1:47 ночі за місцевим часом 16 листопада. Незабаром після цього він досяг навколоземної орбіти, і через 87 хвилин після запуску Orion маневрував, щоб вийти на орбіту Місяця.

У понеділок, 21 листопада, Оріон максимально наблизився до Місяця — у межах 80 миль (130 кілометрів) — щоб прискорити свою зворотну подорож до Землі за допомогою гравітаційного маневру. Це відносно близьке зближення відбулося через те, що космічний корабель і його три тестові манекени перебували на зворотному боці Місяця.

Космічний корабель NASA проведе близько тижня на місячній орбіті, перш ніж відправитися додому, заплановано на посадку в Тихому океані 11 грудня.

Ця місія призначена для льотних випробувань ракети Space Launch System, космічного корабля Orion і відповідних систем наземного керування перед польотами Artemis 2 і 3, які заплановані на 2024 і 2025 роки відповідно.

Кінцева мета місії – повернути людину на Місяць.

Фото: Orion Spacecraft / NASA

Comments

Новости