Connect with us

Коррупция

Нардепи із заборонених ОПЛЗ втекли від війни на французький Лазурний берег.

Столар і Абрамович залишили Україну за кілька днів до повного російського вторгнення.

Народний депутат від забороненої ОПЗЗ, відомий столичний будівельник Вадим Столар 6 місяців не відвідав жодного засідання Верховної Ради і живе на Лазурному березі Франції. “Українська правда” пише, що колега Столара Ігор Абрамович також живе на Лазурному березі.

Карпентер живе в Ніцці. Біля будинку журналісти помітили два автомобілі – один зареєстрований на самого Столлара, а інший на батька нардепа.

Ще одного депутата забороненої “Опозиційної платформи за життя” Ігоря Абрамовича журналісти помітили біля будинку на мальовничому мисі Ферра. Біля будинку Абрамовича журналісти помітили два автомобілі Mercedes, зареєстровані на Абрамович Олену Давидівну. За роком народження ця жінка може бути матір’ю нардепа Абрамовича.

За даними французького реєстру, за адресою Абрамовича зареєстрована компанія російського банкіра Бориса Давлетьярова. Журналісти вважають, що український нардеп може орендувати віллу у російського банкіра.

Столар і Абрамович залишили Україну за кілька днів до нападу Росії і з тих пір не поверталися. З початку тотальної навали, тобто за півроку, нардепи не побували на жодному засіданні Верховної Ради.

“У травні в парламенті сформували нову депутатську групу “Відродження України”, до якої входять і Столар, і Абрамович, але, схоже, обидва депутати все ще готуються відновлювати Україну з Ніцци”, – зазначають журналісти УП.

Народний депутат Мар’яна Безуглай, яка є слугою народу, звернулася до Верховної Ради щодо дострокового усунення повноважень нардепів Вадима Столара, Ігоря Абрамовича та Григорія Суркіса, які виїхали з України перед тотальним вторгненням Росії та не брали участі. в парламенті. сесії.

«Також у мене є питання, чому прапор Монако досі стоїть у Верховній Раді України. “Подаю звернення щодо порушення норм депутатської дисципліни та етики, невиконання, а також дострокового припинення повноважень народних депутатів України Вадима Столара, Ігоря Абрамовича та Григорія Суркіса”, – сказала Безуглая.

Він закликав колег підтримати його звернення підписами. Збір підписів триває до 23:00 18 серпня.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб не пропустити найважливіше Телеграм канал.

Comments

Новости