Connect with us

Новини регіону Черкас

На Уманщині поліцейські мали змогу постріляти на вилучення питної води


В Уманському районі вода перевищувала норму алкогольних напоїв у 12 разів. Вiн тiкав вiд полiцiї, створюйте аварійнi ситуації, щоб льодове затримання не приходило до відділку протягом години. Тепер людям погрожують кримінальною та адміністративною відповідальністю. Нагадай мені Поліція Черкаської області.

9 квітня працівникам поліції стало відомо, що в селі Городець Уманського району водій автомобіля «ВАЗ» скоїв ДТП, автомобіль рухався поблизу нестійкого табору. Попри те, що правоохоронці вказували на пробки, вода не вирувала і розбігалася на допомогу поліцейським, атакуючи занепокоєння інших учасників дорожнього руху.

Аби приховати трагедію, яка сталася на дорозі, поліцейські увімкнули спеціальні синьо-червоні маячки та клаксон і на службовому автомобілі почали слідкувати за бандитом. Однак вода не відреагувала і на великій швидкості продовжувала бити правих охоронців. На щастя, я нікого не скривдив.

Поліцейські, які проїхали підривника, перекрили дорогу та озвучили машину. Тоді Керманич знову кидається і намагається застрелити поліцейського.

Зупинки засобу для транспорту відповідно до п. 7 ст. 46 Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію», поліцейські зупинили службового посвідчення з вогнепальної зброї та вели вогонь спереду.

Жертва вбита. 45-річний уманчанин виступив у ролі брекера. «Драгер» з вмістом алкоголю в організмі 2,41 проміле.

За фактом слідчими було розпочато досудове розслідування ч. 2 КПК України. 342 Кримінального кодексу України.Невдоволений бойовик приголомшений підозрою, а підозрюваний неправду про попередження про в’їзд за кордон.

Встановлена ​​законом санкція передбачає штраф від 1000 до 4000 манатів, або позбавлення волі на строк від 3 до 6 місяців, або зміну заповіту на строк до 4 років, або штраф від 1000 до 4000 манатів для громадян які не подають мінімальний дохід. до 2.

Складено адмінпротоколи також за ч. 1 ст. 130 (Кермування в нестійкому таборі) та ч. 1 ст. 122-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Навіконання не знала про дірку). Матеріали направлено до суду для прийняття рішення. Висновок три.

Раніше Як розповідав vikka.ua.Источник

Comments

Новости