Connect with us

Новини регіону Черкас

На Тальнівщині жінка організовує концерти в Пітері, біля с.


Мешканець Леваді на Тальнівщині Руслана Семенець У Працює КП «Тальне-Сервіс», однак, може бути хвиля задухи, яку не варто ігнорувати. Оскільки жінка змалку любить поспати і потанцювати, вона постійно змушена брати участь у різноманітних концертах, а тепер організовує культурні програми для своїх односельців.

Руслана Анатоліївна зробила п’ять блюзів. Дев’ятеро хлопців уже виросли. Двоє з них живуть неподалік, один під Києвом, а двоє наймолодших живуть у Війську Південного району. Для них очевидно, що найбільше хвалиться жінка.

Якщо робота виконується вдома, то, як знає пані Руслана, вона має знати час свого поховання. Вечорами жінка поспішала на репетиції, перевіряла всіх артистів світу, всіх творчих людей бог собі збере. Його односельці вже закликали до таких культурних підходів, що тепер питатимуть, чи це святе.

Лютого місяця 24 числа, як сходила Руслана Анатоліївна, Левада не проводив святих, той комендантський рік проходив військовим табором. Ніби бажаючи, ніби передбачаючи, мати з дітьми готувалася до святих днів аж до весни. Вчили вірші, танці та пісні, процвітали костюми. Перед виступом, деяке клятво для виступів, наша сіврозмовниця від односельця відразу пошила своїми руками.

Святе для Руслана Бея – тримати слід від старого клубу, навіть якщо він впаде на каміння, у нещасливому місці, тим більше на ФАПі. А тут, як співуча жінка, все необхідне для святкування святої. Раніше встановлювали лавки для огляду ока. Також є кімната, гардеробна, тренувальна кімната та все необхідне для організації культурних програм. Мабуть, Руслана Анатоліївна зголосилася доглядати за цими мешканцями. Тут також левадівці можуть провести весело-поминальний обряд бажанням, щоб бути чистими, про що говорить жінка.

Також пані Руслана співає в церковному хорі, здається, кілька разів їздила виступати в Тальне. Я з радістю припускаю, що Новий рік та інші – святі, як та весела ватага, що святкує 100-річчя свого села. Зараз жінка подумає, що все-таки хочеться влаштувати в селі ліричне свято без гучної музики і танців, але з пишних, патріотичних віршів і пісень. Отже, її думку, односельчани можуть трішки відволіктися в побуті.

Щоправда, щоб так радувати левадівців концертами, як пані Руслана, їй уже потрібен ноутбук, та колонка, більше, голос, уся жіноча апаратура виконується. Том, здається, хотів би отримати благословення з матір’ю, щоб і сам він робив святі справи. Небайдужих відгукнутися просити. Перегляньте необхідність повторного купання, щоб техніка була на робочому місці. Якщо потрібна допомога, телефонуйте: 097 408 64 29 Руслана Анатоліївна.

Ольга Москаленко

Читайте також: Війському з Тального потрібно 80 тисяч гривень на станок і тепловізор

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости