Connect with us

Новини регіону Черкас

На Тальнівщині діти дізнаються, як важливо говорити про екологію


Ай, а досі наше суспільство є ті, хто не проклинає природи, середньої, зокрема і Тальнівщинади, такі ми, ну, нудьгуємо розумом власного гріха, вітер об наш утоптаний подвір, біля урвище в році ведмідь зі сміттям і крадком гріх плечі річні Кидаємо без докорів сумлиння. Є й ті, хто не соромиться розстелити сміттям прямо посеред землі – палити під ноги пустий танець, кидати пні, мішки. Але що, якщо розумно вийти з автобуса прямо на дорозі? Ріла – підгузки, скло, клейонки і пляшки – байдуже, що довірили світ, “краще” світу!


Цього року ми дали надію новому поколінню. Ці діти, які надягають гумкові рукавиці і, не соромлячись, вибирають братів, просять їм у ноги.

Одна з тальнівських груп днями мала прикріплення у фейсбуці, яке ми не могли поважати, навіть автор описав, як двох дівчат вивезли на вул. Вишневий у Тальному, а також опублікував його фото: «Хочу поділитися з вами комариним цустриччю, тому що він підняв мені настрій і додав ще більше впевненості в Перемозі! Ідучи сьогодні в магазин, зняла двох таких чарівних красунь! На дошці було мокро, в ручках медичних рукавичок, сморід забирало розумом, – написала Лариса Казнадей.

— Гляньте, лягайте! Не пропустіть це! Голос командира сказав, старої молодої дівчини. Я підійшов і запитав: «Дівчинка, дивіться, ви берете?»

– Так що! Ми хочемо очистити нашу вулицю та місце!

У дверях навернулися сльози. Я попросив дозволу їх сфотографувати, а він сказав, що я напишу обов’язково про них, боже вонючі волонтери! Ангельські погляди, сяяні усмішкою. Вболівав за Праці, подарував шоколадку. На жаль, я не запитала, як назвати цих чудодійних фей чистоти, але пахне дійсно намовірні! Велика подяка батькам за таких дітей! Нехай добро буде тобі сторицею!»

У нас виростив, наприклад, Віталій Задоян і ці дівчата, які завжди займаються прибиранням у Тальному – вони неодноразово допомагали нашій редакції прибирати лісопарк біля палацу Шувалова. Він, підліток, збирай сміття, як виросли і принесли сюди! Інакше, якщо на одній із вулиць біля Соколівоччя була дівчина, вони збиралися в пакети і зітхали:

– Ми довго не думали. Це гарна праворуч, – розповідає 9-річка Міла. – Більше не заморали збрит недопалки. Їx постійно хтось тут накидає. Взяли ці, пішли, а прийшли – знову зроблю – як дівчина. – Я знаю, як погано, коли під ногами пластик, коли черепахи губляться в сітках, яких у морі багато. Розумію, здається, як важливо берегти природу.

Давайте сприймемо це як дупу, милий!

Ольга ОСЯНЕНКО

Читайте також: Зросли надходження тих, кого вивезли далеко з Тальнівщини на протезування в США

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости