Connect with us

Новини Черкас

На лаві підсудних ділки, які наживалися на переселенцях — ПРОЧЕРК.інфо


За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо фізичної особи-підприємця, колишнього начальника відділу одного з комунальних підприємств міста та начальника гуртожитку комунального підприємства за вчинення шахрайства з переселенцями. та зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 190, ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 190, ч. 2 ст. 190, ч. 1 ст. 364 КК України).

326732224_1276833666204370_7083793539829473441_n

За версією слідства, вказана особа шляхом шахрайства з використанням масового прибуття внутрішньо переміщених осіб до міста Черкаси у зв’язку з бойовими діями на сході та півдні України, усвідомлюючи гостру потребу у житлі, організувала їх поселення та розміщення на території міста Черкаси, у комунальних підприємствах гуртожитків, при цьому свідомо не повідомив про можливість безкоштовного проживання у разі укладення договорів оренди з Черкаським міським управлінням та не пояснив порядок. для нарахування та оплати наданих комунальних послуг.

Підозрювані скористалися необізнаністю людей та самостійно викликали у потерпілих суми до сплати та у такий спосіб безпосередньо отримували від них кошти під виглядом оплати за оренду кімнати чи нібито за оплату комунальних платежів, хоча насправді це робили. не мали наміру використовувати для будь-якого зарахування на рахунки ЖЕКу Черкаської міської ради чи підприємств – надавачів комунальних послуг, внаслідок чого заволоділи грошовими коштами на загальну суму 85 900 грн.

Попереднє розслідування у кримінальному провадженні проводили слідчі Черкаського РВ ГУ НП в Черкаській області, оперативний супровід – ГУ СБУ в Черкаській області.

Довідка: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути притягнута до кримінальної відповідальності, доки її вину не буде доведено в законному порядку і підтверджено вироком суду.

Прес-служба прокуратури Черкаської областіі

реклама


Додаткові матеріали по темі:


додати коментарЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://procherk.info/news/7-cherkassy/108241-na-lavi-pidsudnih-dilki-jaki-nazhivalisja-na-pereselentsjah

Comments

Новости