Connect with us

Новини Черкас

На Черкащині судитимуть угруповання, члени якого наживалися на переселенцях


За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо фізичної особи-підприємця, колишнього начальника відділу одного з комунальних підприємств міста та коменданта гуртожитку комунального підприємства за вчинення шахрайства з переселенцями та зловживання ним. офіційне становище.

За версією слідства, вказана особа шляхом шахрайства з використанням масового прибуття внутрішньо переміщених осіб до міста Черкаси у зв’язку з бойовими діями на сході та півдні України, усвідомлюючи гостру потребу у житлі, організувала їх поселення та розміщення на території міста Черкаси, у комунальних підприємствах гуртожитків, при цьому свідомо не повідомив про можливість безкоштовного проживання у разі укладення договорів оренди з Черкаським міським управлінням та не пояснив порядок. для нарахування та оплати наданих комунальних послуг.

Підозрювані скористалися необізнаністю людей та самостійно викликали у потерпілих суми до сплати та у такий спосіб безпосередньо отримували від них кошти під виглядом оплати за оренду кімнати чи нібито за оплату комунальних платежів, хоча насправді це робили. не мали наміру використовувати для будь-якого зарахування на рахунки ЖЕКу Черкаської міської ради чи підприємств – надавачів комунальних послуг, внаслідок чого заволоділи грошовими коштами на загальну суму 85 900 грн.

Про це йдеться в матеріалах прокуратури Черкаської області

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: http://magnolia-tv.com/news/85545-na-cherkashchyni-sudytymut-uhrupovannya-chleny-yakoho-nazhyvalysya-na-pereselentsyakh

Comments

Новости