Connect with us

Политика

МЗС викликало посла Угорщини і вимагало від Орбана вибачитися за свій шарф.


Міністерство закордонних справ вимагає від прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана вибачень за інцидент, у якому він з’явився в шарфі із зображенням Угорщини разом із частиною української території.

Про це йдеться в заяві прес-секретаря МЗС Олега Ніколенка щодо виклику посла Угорщини в Україні, повідомляє “Укрінформ” з посиланням на прес-службу МЗС.

«22 листопада до МЗС України було запрошено посла Угорщини в Україні Іштвана Іярто та звернуто увагу на неприпустимість появи прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана на публіці з шарфом із зображенням Угорщини. З частиною території України. “, – йдеться у коментарі.

Угорського дипломата попередили, що такі дії не сприяють розвитку дружніх сусідських відносин між Україною та Угорщиною.

Було наголошено, що Україна очікує вибачень щодо цього інциденту та сподівається, що угорська сторона утримається від кроків, які можна було б розцінити як неповагу до територіальної цілісності нашої держави.

Як повідомляє агентство “Укрінформ”, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан прийшов на товариський футбольний матч між збірними Угорщини та Греції в Будапешті 21 листопада з шарфом, на якому були зображені частини сусідніх країн на карті “Великої Угорщини”. “. . .

Comments

Новости