Connect with us

Новини Черкас

Міграційники Черкащини примусово на росію видворили іноземця — ПРОЧЕРК.інфо


Наприкінці вересня 2022 року працівники Соснівського відділу у м. Черкаси Управління внутрішніх справ у Черкаській області виявили 32-річного громадянина Російської Федерації. Іноземець перебував на території одного із сіл Черкаського району, повідомляє Міграційна служба Черкаського району.

316411768_507080694796585_4913210548119139624_n

Я приїхав в Україну в січні 2020 року і не планував повертатися в Росію після закінчення дозволеного терміну перебування в Україні.

Нелегального мігранта притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.203 Закону про адміністративні правопорушення та накладено штраф. Щодо нього було вирішено примусово повернути в країну громадянства. Він обіцяв самостійно залишити територію України протягом місяця, але так і не виїхав.

Мігранти з Соснівського відділу м. Черкаси звернулися до суду з позовом про примусове видворення громадянина РФ, після чого нелегала доправили до пункту пропуску «Могилів-Подільський – Отач» із забороною в’їзду до 5-й рейс. Його подорож пройде з Республіки Молдова до Росії.

Нагадаємо, з 1 липня в Україні набув чинності візовий режим з Росією. Для в’їзду на територію України росіянам необхідно спочатку отримати візу, наявність якої не гарантує в’їзд, оскільки кожен окремий випадок буде оцінюватися прикордонником.

реклама


Додаткові матеріали по темі:


додати коментарЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://procherk.info/news/7-cherkassy/106758-primusovo-na-rosiju-vidvorili-inozemtsja-migratsijniki-cherkaschini

Comments

Новости