Connect with us

Новини регіону Черкас

Мешканці зі Звенигородщини підтримують акцію «Смілива гривня».Юрківська гімназія Ватутінська громада однією з перших дійшла до акції «Сміливська гривня» на Звенигородщині, яка стартувала 1-го дня. Утримує Національний банк України разом зі своїми партнерами – Ощадбанком і ПУМБ.

«Kojen може відправити свою гривню на фронт. Шкіряна монета – ваш внесок у перемогу! Об’єднаймо наші зусилля заради майбутнього краю!» – звучать у Юрківській гімназії. Контейнер для збору монет уже привезли. Це перша потреба.

«Гарна ініціатива! – Коментар Марина Вівчарук із Ватутіного. — Ажа копійки часто заважають: як не знаєш, що тобі треба, а тобі не треба, то по всіх торбах і кишках валяються. Я на пенсії, тому не можу багато пожертвувати, але докладу всіх зусиль. Додам трохи про гріхи паперу. Вважаю, що в Ощадбанку, де я обслуговуюсь, вже є такий зручний екран.

Припустимо, суть акції полягає в тому, що протягом наступних трьох місяців ми будемо збирати по всій Україні монети номіналом 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Усі обрані монети будуть викуплені для потреб Злих Сил України!


Пункти мобілізації монет будуть підтверджені представництвами Ощадбанку та ПУМБ практично в усіх регіонах країни, де можуть безпечно працювати банки, і це буде можливо з 1 дня до 31 липня 2022 року.

«Наразили купує 14 млрд монет на суму понад 5 млрд грн. Значна кількість розмінних монет, зокрема монет номіналом 10 копійок. (28,5% від загальної кількості монет в обігу) та 50 коп. (9,3% від загальної кількості) часто використовується туша для приготування розрахунків і лежить у скарбницях і кишках. Згодом ці монети можуть допомогти українським захисникам розтрощити країну, як російський гарнізон», – зазначають у Нацбанку.

Купюри і монети можна віддати на кордоні акції, як в обміні. Монети, яки воно перестало бути вільним (номіналом 1, 2, 5, 25 копійок) потрібно поміняти монету в офісах Ощадбанку, ПриватБанку, Райффайзен Банку та ПУМБ, а потім передати її до ЗДУ. Перелік інший, необхідно уточнити, як приймати такі монети.

У той же час колективний збір коштів може бути організований в середині громади, в житловому районі, на роботі або в інших громадах. Адже, об’єднавшись у підтримці армії, українці створюють у будівлі примадонну.

Цикаво, що 5 млрд грн – близько 70 діючих безпілотників BAYRAKTAR або 25 реактивних систем залпового вогню HIMARS або 50 танків Т-90 або 150 БМП.


Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: На Звенигородщині відбулася презентація книги про динозаврів

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости