Connect with us

Наука

Маск представив концепцію Twitter 2.0

Новий власник “Твіттера” Ілон Маск представив концепцію “Твіттер 2.0”, пріоритетом якої є шифрування особистих повідомлень.

Про це він сказав на зустрічі зі співробітниками компанії в головному офісі в Сан-Франциско, передає Укрінформ з посиланням на The Verge.

Згідно з новою концепцією, особливу увагу буде приділено шифруванню приватних повідомлень. Крім того, компанія працюватиме над додаванням зашифрованих відео- та голосових дзвінків між обліковими записами.

«Ми хочемо, щоб користувачі могли спілкуватися в Twitter, не турбуючись про те, що їх конфіденційність і дані будуть скомпрометовані, не розміщуючи всі свої приватні повідомлення в Інтернеті або не шпигуючи за чиїмись особистими повідомленнями в Twitter. Очевидно, що це не добре, і це траплялося кілька разів. багато разів раніше”, – сказав Маск.

За даними видання, у 2018 році Twitter попередив, що певна кількість повідомлень між компаніями та їхніми клієнтами була доступна неавторизованим особам більше року. А на початку цього року уряд США звинуватив колишнього співробітника Twitter у зломі даних користувачів.

За останні роки Twitter кілька разів запускав, а потім припиняв свою службу обміну зашифрованими повідомленнями. Однак зараз Маск готовий запровадити функцію, яка буде пріоритетною для компанії.

Маск також високо оцінив Signal, некомерційний зашифрований месенджер. Маск сказав, що розмовляв із його творцем Моксі Марлінспайком, який зараз «потенційно готовий допомогти» з шифруванням Twitter.

Укрінформ повідомляє, що в жовтні Ілон Маск завершив покупку платформи Twitter за 44 мільярди доларів. Відразу після придбання він розпустив раду директорів і консолідував контроль над компанією.

Фото: Getty Images

Comments

Новости