Connect with us

Политика

Кулеба підтвердив участь міністрів закордонних справ НАТО в саміті, який відбудеться в Бухаресті


Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба планує наступного тижня взяти участь у саміті міністрів закордонних справ країн НАТО в Бухаресті та підняти питання про негайну поставку Україні нових систем ППО та невійськового обладнання.

Про це глава української дипломатії сказав, відповідаючи на запитання кореспондента “Укрінформу” на онлайн-брифінгу у вівторок.

«Я планую відвідати міністерську зустріч у Бухаресті. У мене буде два дуже простих сигналу. Перший стосуватиметься негайного постачання Україні нових систем протиповітряної оборони та взагалі будь-якої зброї, яка допоможе збивати російські ракети та іранські безпілотники. По-друге, ми обговоримо план на найближчі 3-4 місяці, обговоримо, як НАТО допоможе Україні вийти з цієї важкої військової зими», – сказав Кулеба.

Він додав, що йдеться не лише про постачання зброї – НАТО також має можливість постачати необхідне нашій країні невійськове обладнання.

Як повідомлялося, Україну, Молдову та Грузію, а також Боснію і Герцеговину, Фінляндію та Швецію запросили взяти участь у саміті міністрів закордонних справ НАТО, який відбудеться 29-30 листопада в Бухаресті.

У рамках зустрічі буде проведено чотири сесії, у тому числі сесії, присвячені війні в Україні та енергетичній безпеці.

Comments

Новости