Connect with us

Политика

Крок за кроком ми приведемо російську армію до нових поразок – виступ президента Зеленського наприкінці 272-го дня війни


Фінансовий фронт зараз такий же важливий для України, як і лінія фронту на полі бою. Що стосується енергетики, комунальні служби та комунальні служби багатьох регіонів продовжують відновлювати мережу. Про це сьогодні, 22 листопада, заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до громадян, повідомляє СВОБОДА.

Він повідомив дуже потрібні фінансові новини.

«По-перше, є черговий транш макрофінансування від Євросоюзу на 2,5 млрд євро. Це дуже важливо. Ми також очікуємо затвердження макрофінансової програми на 18 мільярдів євро на наступний рік. По-друге, Сполучені Штати незабаром оголосить про додаткові 4,5 мільярда доларів прямої підтримки нашого бюджету. Дякуємо нашим партнерам за ці важливі кроки солідарності. Завдяки таким рішенням наших друзів ми зберігаємо соціальну стабільність і виконуємо свої соціальні зобов’язання попри всі удари Росії. Це зобов’язання перед мільйонами людей», – сказав Зеленський.

За словами глави держави, з початку загальної війни безперервно виплачуються пенсіонери – це майже 11 мільйонів українців і літніх жінок. Пенсії індексуються відповідно до законодавства. 6 мільйонів громадян мають соціальну підтримку в тій чи іншій формі.

«Соціальні виплати тільки за цей місяць складають близько 14 мільярдів гривень. Це допомога багатодітним, малозабезпеченим, одиноким матерям, інвалідам. Понад 2 мільйони внутрішньо переміщених осіб отримують допомогу від держави. Крім того, зарплати державних службовців. Ми робимо все, щоб усі наші захисники та захисники отримували зарплату», – додав президент.

Зеленський зазначив, що уряд також готує відповіді на можливі нові теракти проти енергосистеми України.

«Станом на сьогоднішній вечір у 16 ​​областях і в Києві діють лише плани припинення стабілізації. Однак варто розуміти, що аварійні відключення можливі і в разі підвищеного споживання. Ми представляємо наш новий проект – «Точки невидимки», щоб підтримати людей по всій країні. За сьогоднішніми підсумками, таких станцій вже підготовлено понад 4 тисячі. Планується більше”, – сказав він.

Тож, якщо знову будуть масові російські страйки і стане зрозуміло, що подачу електроенергії не відновлять протягом кількох годин, роботу «Невидимих ​​точок», де доступні всі базові послуги, буде активовано. Це електроенергія, мобільний зв’язок та інтернет, опалення, вода та аптечка. 24/7. Станції без проблем працюватимуть у всіх районних та обласних установах, включаючи школи, будівлі МНС тощо.

Вже працює спеціальний сайт Nezlamnist.gov.ua, де є карта таких станцій по всій країні. Постійно оновлюється. Також на сайті та в усіх «Невидимих ​​точках» ви зможете дізнатися, де працюють найближчі АЗС, відділення банку, аптека та магазин.

«Враховуючи те, що терористи воюють проти нашого народу і що вони намагаються зробити, ми всі повинні бути готові до будь-якого сценарію», – сказав Зеленський.

Глава держави також поінформував про ситуацію на фронті.

«За останню добу нічого не змінилося. На всіх ділянках фронту зберігається динаміка минулої доби. Донецька область – сильна пожежа, суцільний вогонь. Спасибі всім нашим героям, які попри все мужньо боронили оборону! Луганська область – це боротьба, але ми поступово зміцнюємо свої позиції і поступово йдемо вперед. Херсонська область та інші райони на півдні – ми робимо все, щоб знизити боєздатність окупантів і виключити можливість обстрілу наших міст. Крок за кроком ми доведемо російську армію до нових поразок, і ніякі обстріли Херсона чи інших наших міст окупантам не допоможуть», – сказав він.

За словами президента, платформа United24 активно збирає кошти на морські безпілотники.

«Як завжди, єдність окупається чудово. Нормальні люди. Більше 50 українських компаній. Міжнародний бізнес. Крім того, наші литовські друзі. Плюс ІТ-спільнота. Загалом до нашої ініціативи долучилися люди з 93 країн! Ми поступово розбудовуємо парк морських безпілотників України!», – підсумував Володимир Зеленський.

Читайте також: Не просто “занепокоєння”: резолюцію країн НАТО про визнання терористичного режиму РФ оцінили експерти

Comments

Новости