Connect with us

Новини Черкас

Комунальні підприємства обласної ради в умовах воєнного стану продовжують розвиватися і планувати свою діяльність


При підготовці фінансових планів керівники враховували можливі ризики, аналізували стан економіки країни та стан підприємств за останні 3-5 років, фінансові ринки та можливості.

– Керівників наших КП наразі найбільше хвилює підвищення тарифів на оплату комунальних послуг. Деякі не збираються сидіти і чекати, поки ситуація загостриться, і вже шукають інші джерела доходу. Так, Облархбюро планує запровадити нові послуги: енергосертифікацію та енергоаудит будівель. Аптека № 182 розпочала співпрацю з приватними клініками, організаціями та лабораторіями та забезпечує їх лікарськими засобами, особливо власного виробництва, – розповіла Олена Звягінцева.

Фахівці з управління об’єктами спільної власності, учасники робочої групи також вважають, що бізнес повинен створювати як активні, так і пасивні джерела доходу. Крім того, деякі з них повинні прагнути поступово зробити пасивний вид доходу основним.

Нагадаємо, минулого тижня голова обласної ради Анатолій Підгорний зустрівся з керівниками комунальних підприємств, де підбив підсумки їх фінансово-господарської діяльності за 9 місяців 2022 року.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.oblradack.gov.ua/komunalni-pidpryyemstva-oblasnoyi-rady-v-umovakh-voyennoho-stanu-prodovzhuyut-rozvyvatysya-i

Comments

Новости