Connect with us

Новини регіону Черкас

КНУ відвідав Високопочесний Посол Канади в Україні


Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького прийняв контролера та почесного посла Канади в Україні пані Ларису Ґаладза, яка цього року перебувала у відрядженні на Черкащині.

Разом із генеральним директором Товариства Червоного Хреста в Україні Максимом Даценком, заступником голови Черкаської обласної військово-цивільної адміністрації Наталією Кравченко, представниками Канадського Червоного Хреста, організацій Червоного Хреста в Україні, ректором університету Олександром Черевим, проректорами. Галина Гаврилюк та Юрій Удовенко відвідали гуртожиток університету та поспілкувалися з переселенцями, які знають, що вони пришисти. Люди розповідали свої історії, виливали душу кожному, хто їх підтримував. Zokrem, ряд продуктів і гігієнічних заходів, які колись смерділи Канадському Червоному Хресту. З потрібними промовами гуманітарний ранг йому вже доведено, наприклад.

– Канадці багато в полоні та підсобі війни в Україні. Про візит високих гостей, – ректор ЧНУ Олександр Черевко. – Для нас важливий цей зустріч. Українців спонукали до розуміння, але не зневажали. Народ Ци наполегливо працює і чекає нашої перемоги. І заради того, щоб допомогти їм зрозуміти, я можу стати на фронт і витерпіти битви.

Черкаська обласна Військово-державна адміністрація, партнерство Червоного Хреста в регіоні, особливо Валерія Безбородова та Юлія Холодна, і всі, хто дотягнувся до організації опитування і завжди був з нами.

Перемагаймо разом!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости