Connect with us

Новини регіону Черкас

Кліп “Черкащина” – серед музичних трендів на YouTube


Це публічне відео на композицію “Черкащина” музичного гурту LATEXFAUNA. Трек з’явиться напередодні його майбутнього альбому St. Bernard. Нагадай мені ТСН.

Кліп Ninі на 26 позиції серед музичних трендів YouTube.

Новий трек LATEXFAUNA «Черкащина» розповідає про молодих дівчат, які втратили роботу в молодшому рокі. Є й пісня про літні канікули, коли школярі покидають батьківське гніздо і летять у чудові місця на «дизельному Ікарі».

Режисером нової відеогрупи стала ізраїльська режисерка Інді Хайт, яка зняла кліп на трек «Скандал» для Tiny Karol. Кліп на «Черкащину» став вірним прикладом для учасників гурту, адже вокаліст гурту Діма Зезюлін відомий: «Ніхто з нас не танцював до кінця».

«Дехто називає нас українськими червоними перцями чилі. Ну… У такий час Черкащина – це Каліфорнія України. Розмаїта виглядала яскравою з прекрасними людьми, Канівським океаном і скелетними каньйонами Гірського Тікича, навіть високим небом, де у вечірній темряві виднілися Венера і Сатурн», – пише в описі відео автор кліпу.

Довидково: латексна фауна — український музичний гурт у жанрі chillwave. Він читає Віко українською та суржиком. Засновник 2015 рок. Троє учасників гурту – Дмитро Зезюлін, Костянтин Левицький та Олександр Діман – разом грали в музичній команді першого курсу КНУ ім. Тарас Шевченко.

Читайте також: Маріуполь. Невикористана Надія»: Черкаси транслюють фільми безкоштовноИсточник

Comments

Новости