Connect with us

Новини регіону Черкас

Кількість інфікованих коронавірусом на Черкащині зростає — PROCHECK.info


Рівень захворюваності на Covid-19 у Черкаській області за останній тиждень зріс на 74%, повідомив головний державний санітарний лікар Черкаської області Володимир Папач під час брифінгу щодо вакцинальної кампанії.

На початку пандемії Covid-19 (березень 2020 року) в Черкаській області захворіло 179 032 людини, померло 3136. Рівень смертності в Анбарському районі становить 1,8%, в середньому по регіону – 2,2%. Розвиток пандемії Covid-19 в Черкаській області в травні носить сезонний характер з весни та ранньої осені. Найбільше випадків захворювання зафіксовано у віковій групі 40-59 років, найбільше у віковій групі 60-79 років – 55% населення померло, більшість із них не щеплені.

20220811_110850

У Черкаській області за 7 місяців зареєстровано 49 352 випадки інфікування Covid-19, що на 15% більше за аналогічний період минулого року. 446 осіб померло, що двічі від мінулорічного показника. У Черкаській області захворюваність становить 17%, а смертність на 7,5% нижча серед осіб середнього стану.

За решту тижня зареєстровано 73 випадки інфікування Covid-19, рівень інфікування за аналогічний період минулого року становив 74%.

Пояснює головний державний санітарний лікар Черкаської області Володимир Папач:

«Тому можна говорити про тенденцію зростання захворювання на Covid-19, а щодо епідеміологічних прогнозів, то весна буде ще більш інтенсивною. Кажуть, що в нашому районі більше 100 тисяч внутрішніх переселенців, а не в решті Чергани, і ми це бачимо перед першою скелею. Було зрозуміло, що наступної осені більше людей буде переміщено в закриті місця, а також буде створено більше міжнародних зв’язків та обізнаності для активізації епідеміологічного процесу. Для цього важливого світу розвитком цього процесу буде вакцинація населення та протиепідеміологічні підходи дотримуватись будуть певними.

Сьогодні в Україні циркулюють штами коронавірусу «Дельта», є підозра на штам «Омікрон». Нещодавно в Чернівецькій області з’явився новий варіант штаму «Омікрон» – «VA.5».

За даними МОЗ України, до дня шведської весни я можу оглянути 50% будівлі.

«Сьогодні вірусологічна лабораторія може не потребувати проведення жодних тестів для виявлення Covid-19», — сказав Володимир Попе.

Головний державний санітарний лікар Черкаської області спрогнозував, що постановою Кабінету міністрів України №630 термін карантину буде обмежено до 31 дня непрацездатності, потім до 31 дня непрацездатності, а потім і медичного, і т.д. епідеміологічні візити.

Так, Володимир Папач закликав усіх суб’єктів дбати про безпеку своїх близьких, митися у своїх закладах, а населення дотримуватись карантинних заходів: носити маски в місцях скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції, особливих правил гігієни та застосовувати гучні антисептики. . У разі захворювання звертатися до сімейного лікаря та переходити на режим самоізоляції.

Анастасія Амма

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментарИсточник

Comments

Новости