Connect with us

Политика

Керівники МЗС ЄС планують обговорити безвізовий режим для росіян – Стефанчук


Глави МЗС країн Євросоюзу планують обговорити безвізовий режим для громадян РФ наприкінці серпня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, повідомляє Укрінформ.

«Так, коли немає колективу, а є індивідуальна позиція. Країни Євросоюзу одна за одною відмовляються видавати росіянам візи. Для цього не потрібні довгі дискусії та широкі дискусії. Латвія, Естонія, Чехія, Нідерланди, Бельгія – ці країни не соромляться запроваджувати обмеження та показувати росіянам, що вони не бажані в Європі», – сказав Стефанчук.

За його словами, нарешті всі зрозуміли, що жити в цивілізованому світі і підтримувати війну – речі несумісні.

Стефанчук підкреслив, що тепер росіяни не зможуть відпочивати в столицях світу, “вони не зможуть використовувати плоди своїх інвестицій, вести власну пропаганду і хвалити свій стиль життя”.

«Ласкаво просимо в СРСР, ти цього хотів?» Тепер тільки для Вас: чарівні краєвиди Мугосранська, мальовничі світанки в Зажопінську, кулінарні дива в Задришенске і незабутні ночі в Ново[email protected]соромно”, – зазначив Стефанчук.

За його словами, глави МЗС країн ЄС повинні зустрітися наприкінці серпня і обговорити питання заборони російських віз на європейському рівні.

“Я припускаю, що він буде прийнятий з найкоротшим обговоренням і консенсусом”, – наголосив Стефанчук.

“Укрінформ” повідомляє, що 4 серпня уряд Латвії припинив прийом документів для оформлення віз для громадян Російської Федерації для в’їзду в країну, за винятком деяких випадків, пов’язаних з похоронами родичів.

Comments

Новости